Druhá séria Westworldu je na svete! Zrekapitulujte si prvú oficiálnym videom!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Druhá séria Westworldu je na svete!

Len málokrát sa objaví taký seriálový bum akým bola prvá séria Westworldu v roku 2016. Ostatne, s fantastickými tvorcami, perfektným hereckým výberom a priam až filmovými trailermi, sa už dalo dopredu tušiť, že nás tento seriál nesklame. Tak sa aj stalo a trúfnem si povedať, že očakávania dokonca predčili. Predsa len, keď vám príbeh robí Jonathan Nolan (Interstellar, The Dark Knight), je jasné že pôjde o najoriginálnejšie vyrozprávanie aj toho najklišovitejšieho príbehu.

Avšak tento človek je známy ešte jednou vecou. Jeho filmy sú dosť často veľmi zamotané. No a pri Westworlde to platilo zatiaľ asi najviac. Prelínanie minulosti a súčasnosti, reality s podvedomím a reálnym svetom s parkom… nepochybne toho bolo dosť aj keď išlo len o 10 epizód. Za ten rok a pol čakania ste teda toho mohli už veľa zabudnúť a to asi zrovna v čase, kedy ste tomu všetkému začali chápať. Stanica HBO si preto pre nás pripravila krásne štvorminútové zrekapitulovanie, ktorým dnes nepohrdne asi nikto ešte pred tým, ako si pustí dlho očakávaný prvý diel druhej série.

Druhá sezóna s názvom The Door premiérovala dnes skoro ráno. Vracajú sa do nej takmer všetci herci, až na hereckého pána Antonyho Hopkinsa. Ten nepochybne patril medzi najlepšiu časť úvodnej série, takže sme zvedaví, ako to príbehu pôjde bez neho. Toto pokračovanie bude pojaté už pomerne akčnejšie. Tvorcovia by sa mali čoraz viac priblížiť k originálnemu deju rovnomenného filmu z roku 1973. My teda veríme, že aj napriek akčnejšiemu a prostejšiemu deju si pre nás tvorcovia ešte pár schovaných trikov nechali. Predsa len, Jonathan Nolan, J.J. Abrams a Lisa Joy nám už dávno dokázali, že pokračovania robiť vedia. Dúfame, že týchto 10 týždňov nás čaká dobrodružstvo plné napätia, zaujímavých zvratov, úžasných dialógov a zaujímavého rozšírenia deja.

Tešíte sa na pokračovanie seriálu Westworld? Videl už niekto z vás prvý diel druhej série? Máme sa na čo tešiť? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -