Dwayne Johnson nám napovedá o jeho budúcej spolupráci s režisérom filmu TO, Andym Muschiettim!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Dwayne „The Rock“ Johnson nikdy neprestane udivovať. Tentokrát poukázal na novú spoluprácu s režisérom Andym Muschiettim, ktorý ešte len pred nejakým časom priniesol do sveta kvalitný snímok s názvom TO. Najnovšia knižná adaptácia od Stephena Kinga si od kritikov zobrala veľkú dávku pozitívnych ohlasov, pričom sa pozdávala aj divákom. O tom svedčil aj otvárací víkend vo výške 180 miliónov dolárov.

dwayne johnson
Zdroj: movieweb.com

Samozrejme, niektorí šťastlivci mohli tento mrazivý zážitok vidieť ešte pár mesiacov predtým, ako sa dostal na strieborné plátno. Do tejto skupiny patrí aj Dwayne Johnson, ktorý neskrýval nadšenie a dôkazom toho je aj jeho nový príspevok na sociálnej sieti Instagram. Mnohí z nás si mohli všimnúť pár zaujímavých slov. Takmer pri konci svojho písania pochválil režiséra za skvelú prácu a zmienil veľmi zaujímavú novinku. V popise odznelo, „Gonna have some fun working together down the road„, čo v preklade znamená: „V budúcnosti sa pri spoločnej práci poriadne zabavíme“. Treba však spomenúť, že žiadne projekty zahrňujúce týchto dvoch zatiaľ neexistujú stopercentne. Takže je určite prirodzené, že ľudia sa začali zaujímať a vymýšľať rôzne konšpirácie. Veď posúďte sami, čo tým herec mohol myslieť:

View this post on Instagram

🎈 I saw an early screening of IT a few months ago and it instantly became one of my all time favorites. Easily TOP 10 all time. Not only does it redefine the horror genre, but it's so layered, smart and brilliantly scary. Congrats to the awesome young cast aka The Losers Club for killing their performances. To Bill Skarsgard for delivering an iconic performance as Pennywise. And to the entire crew and my good buds at Warner Bros/New Line. And most of all congrats to director, Andy Muschietti for making such a defining film. You knocked it outta the f*cking park! Great talking with you man and we're gonna have some fun working together down the road. As a huge fan of the horror genre, this one's special. Have you fully recovered @simonegjohnson? 😉 #IT Congrats David Katzenberg you handsome MF!

A post shared by therock (@therock) on

Čoho sa dočkáme?

Vzhľadom k tomu, že film TO patrí pod Warner Bros. a Johnson je už upísaný do DC sólo filmu Black Adam, môžeme len špekulovať, ako to naozaj bude. Je možné, žeby režisér vstúpil do sveta DC? Alebo sa The Rock a Muschietti spoja vo vlastnom nezávislom projekte?

Treba však pripomenúť, že Muschietti sa taktiež upísal budúcemu projektu štúdia Sony, projekt Robotech. A úprimne si neviem predstaviť, že práve v tomto filme by obaja spomínaní našli vzájomnú spoluprácu. Všetci zainteresovaní môžu zatiaľ len bádať, ako tomu bude v skutočnosti. Sami uvidíme, kedy sa nám „The Rock“ rozhodne prezradiť viac informácií a do tej doby si budeme musieť počkať.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -