Aardman nám odhaľuje prechod z doby kamennej do bronzovej v novom traileri na Early Man!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Prvý oficiálny Early Man trailer je konečne tu!

Pre niekoho jeden z najočakávanejších animákov budúceho roka. No a aj má byť prečo. Aardman je dnes známe ako jedno z najlepších animovaných štúdií, no a je to práve rok 2018, kedy nám do kín prinesú ďalšiu lahôdku. Ich siedmy film totižto príde už o rok, no a ako je už pri tomto štúdiu zvykom, vyzerá to opäť vynikajúco. Aardman zatiaľ urobilo iba 7 filmov, no tvoria ich od roku 2000. Každý však kto o nich už niečo počul, vie prečo im to toľko trvá.

Aardman je momentálne jediné štúdio, ktoré sa zameriava špeciálne na stop-motion animáciu. Majú svoj štýl, no a keďže to trvá dlho, aj svoju kvalitu. Ich najnovší film ste mohli vidieť pred dvoma rokmi, Shaun the Sheep. Teraz však prichádzajú s niečím úplne odlišným. V tomto filme sa totižto pozrieme do doby kamennej. Teda, až na jej koniec. Presne tak, Aardman na nás vyťahuje zaujímavý príbeh tým, že nám ukáže, ako sa z doby kamennej stala bronzová!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=ZRiPQ8YNrVs]

Ako ste už mohli počuť vo vyššie ukázanom traileri, tento film si tiež zobral niekoľko známych hereckých mien. Hlavným z nich je samozrejme oscarový Eddie Redmayne, ktorého dopĺňa Tom Hiddleston a Maisie Williams. O réžiu sa postaral oscarový Nick Park, ktorý v štúdiu Aardman nie je žiadny nováčik. Práve on má totižto na konte ich dva najlepšie hodnotené filmy, ktorými sú Wallace & Gromitt: The Curse of the Were-Rabbit a Chicken Run. Nuž, a kvalita sa ukazuje už v traileri. My teda dúfame, že Aardman nás opäť nesklame. Svojim menom sa totižto pomalinky ale isto dostávajú k štúdiu Pixar. No a samozrejme, nikto nechce aby bol zrovna tento film prepadák. Film príde do kín začiatkom budúceho roka, ak sa teda už neviete dočkať, prikladáme aj oficiálny plagát ktorý vyšiel spolu s trailerom.

Oficiálny plagát na ôsmy film štúdia Aardman, Early Man
Oficiálny plagát na ôsmy film štúdia Aardman, Early Man; Zdroj: uk.movies.yahoo.com

Tešíte sa nový film Early Man? Máte radi filmy štúdia Aardman? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -