Exkluzívna káva do každej domácnosti alebo firmy? U nás v Ready After Coffee ju nájdete

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Exkluzívna káva do každej domácnosti alebo firmy? U nás v Ready After Coffee ju nájdete, ako aj veľa iných skvelých produktov

Určite sa zhodneme na tom, že káva je neoddeliteľnou súčasťou každodenného života nejedného z nás. Začíname s ňou deň a ešte v časoch, keď boli otvorené podniky, sme si ju mohli vychutnávať aj počas príjemných letných večerov na obľúbenej terase.

Značka Ready After Coffee však už dávno nie je len o káve, ale aj o ďalších zaujímavých produktoch. Ak totižto nemôžete vyraziť za kávou, nechajte aby pricestovala k vám domov so všetkým potrebným príslušenstvom. Hľadáte rôzne alternatívne spôsoby prípravy? Nech sa páči. No ešte predtým, ako sa k ním dostaneme, dovoľte nám predstaviť sa.

kava do domacnosti
Zdroj: Ready After Coffee

Nasledovný obsah je sponzorovaný guest post

Príbeh Ready After Coffee

V oblasti kávy podnikáme už viac ako 20 rokov. Pretože sme na kávu odborníci, rozhodli sme sa rozšíriť naše podnikanie o vlastnú značku a poskytnúť tak našim odberateľom kávu tej najvyššej kvality a vlastnej zmesi upraženú s citom a láskou.

Privreté oči, nádych, a s ním spojená prenikavá vôňa, ktorá sa mieša s variáciou chutí. Energia, sila, relax, jedinečný pocit a neopakovateľný okamih. Áno, presne tento unikátny zážitok ponúkame všetkým milovníkom tohto príťažlivého nápoja. Ak milujete prepojenie chutí a opojenie zmyslov, ochutnajte kávu práve z našej dielne.

Všetky kávy sú pražené z výberových zŕn a či už máte radi tmavšie alebo bledšie praženia, neustálym učením, trpezlivosťou a napredovaním, dokážeme vyhovieť každej z vašich chutí.

great taste awards 2019
Zdroj: Ready After Coffee

Káva, ktorá chutí až v Anglicku

Dlhoročná skúsenosť v oblasti kávy sa na prestížnom odovzdávaní cien Great Taste Awards obrátila v úspech, ktorý nás neskutočne teší a motivuje, aby sme vám do budúcna priniesli len tu najlepšiu kávu.

Pýchou našej širokej ponuky kávových zmesí sa stali dvaja obľúbenci – Moonlight s jednou hviezdou 100 % Arabica Cuba Serrano Lavado s jednou hviezdou.

 • Moonlight bol náš prvý pokus a k dnešnému dňu aj ten najúspešnejší. Príjemná jemne sladká chuť doplnená tónmi čučoriedky a sladkou chuťou kakaa presvedčila aj kritikov a 1 hviezda sa pred touto kávovou zmesou ocitla zaslúžene.
 • Cuba Serrano Lavado je našim druhým úspechom, po ktorom vás šálka tejto kávy prenesie na samotnú Kubu. Myšlienkami a arómou určite, pretože za sebou zanecháva výraznú chuť tabaku, karamelu a orieškov.

Barrel Aged Coffee – Bentianna

Barrel Aged je káva, ktorá dozrievala v sudoch po unikátnom slovenskom aperitíve Bentianna niekoľko týždňov pred pražením.  Zrnká si počas tejto doby vytiahnu zo sudov všetku sladkú arómu. Káva s touto úpravou sa bude meniť podľa aktuálnych zberov.

kupit kavu
Zdroj: Ready After Coffee

Zaručená pestrosť z rôznych kútov sveta

Neviete si nikdy vybrať zo širokej ponuky káv, pretože neradi experimentujete? Alebo sa skôr radíte medzi tých, ktorí sa vyznajú a potrpia si? U nás nezáleží na tom, do akej kategórie patríte. Tu záleží len na kvalite kávových zŕn, ktoré pre vás čerstvo pražíme každý jeden deň.

Ak ste tento rok plánovali spoznávať svet, ale aktuálna pandemická situácia to neumožňuje, vynahraďte si to aspoň šálkou dobrej kávy a imaginárne sa v mysli premiestnite na Kubu, do Indie alebo Brazílie… Takýchto exotických miest, kde môžete objavovať nové rozmanité chute, máme viacero.

 • 100 % Arabikana espresso
 • 100 % Arabika na filter
 • Barrel Aged Coffee

Nový trend alternatívnych spôsobov prípravy kávy

Už dávno to nie je len o tom si dať instantnú zalievanú kávu. Stále prekvitajúcim trendom vo svete je využitie alternatívnych spôsobov prípravy kávy, s ktorými sa aj vy môžete cítiť ako skúsený barista.

 • Hario V60
 • Chemex
 • AeroPress
 • Vacuum pot
 • French Press
 • Cold Brew
 • iné doplnky

Máte chuť na malé espresso alebo cappuccino s poriadnou crémou? S týmito pomôckami si ich budete môcť pripraviť z pohodlia domova a nie je to vôbec náročné. No ak netušíte, ako na to, stačí navštíviť náš Blog, kde sme si pre vás pripravili všelijaké rady a tipy zo sveta kávy, od mletia až po rôzne lahodné receptúry.

zdrave pochutiny
Zdroj: Ready After Coffee

Nemáte radi kávu? A čo tak exkluzívne šmaky?

Káva u nás tvorí pevný základ, ale rozšíriť zoznam ponúknutých produktov neznie vôbec ako zlý nápad. To isté sme si povedali aj u nás v Ready After Coffee, čoho výsledkom sú nové exkluzívne šmaky s príznačným pomenovaním POPICHI ORECHY:

 • rôzne druhy mandlí
 • rôzne druhy pistácií
 • vždy lahodné kešu
 • chrumkavé arašidy
 • výberové lieskové oriešky

Nič z vyššie uvedených šmakov sa vám nepozdáva a preferujete radšej niečo sladšie? Je nám to jasné, ale u nás sa nestratíte ani v tom prípade.

 • pravá nefalšovaná čokoláda rôznych odtieňov 
 • rôzne unikátne nektáre 
 • exotické sušené ovocia 

Aj v týchto neľahkých chvíľach sa snažíme zlepšovať dni všetkým okolo nás a uvedomujeme si náročnosť dnešnej doby. Preto si ceníme každého zákazníka, ktorý zavíta do našej pražiarne kávy a ochutná to, čo robíme najlepšie. Či sa medzi nich pridáte aj vy už necháme na vás. Tešíme sa na vaše návštevy e-shopu, ktorý pravidelne aktualizujeme o nový sortiment. Na zdravie priatelia a v mene Ready After Coffee vám prajeme úspešný rok 2021.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -