VIDELI SME: exkluzívne IMAX 3D zábery z filmu Doctor Strange!!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Oplatí sa vidieť film Doctor Strange v IMAX 3D?

Mystické umenie Stranga bude v IMAXe ohromujúce!
Mystické umenie Stranga bude v IMAXe ohromujúce!

Dámy a páni, mal som tú česť, vidieť rozšírené scény z filmu Doctor Strange, v exkluzívnom 15-minútovom IMAX 3D trailery. Čo všetko som videl vám popíšem v nasledujúcich pár riadkoch. Ešte pred tým len poviem, že ukážka nevyzradila žiadne spoilery a tie potenciálne, označím ako SPOILER ALERT. Celá ukážka bola formovaná, ako obyčajný trailer, ale s troma kompletnými scénami z filmu. Na začiatku nás z plátna privítal samotný Benedict Cumberbatch, ktorý nám prezradil, že určité scény filmu boli natočené IMAX kamerami. To znamená, že tie sú roztiahnuté na celé gigantické IMAX plátno. Hneď na úvod sme dostali kompletnú scénu. V nej sme konečne videli prehovoriť Rachel McAdams. Nachádza sa v nemocnici a vedie rozhovor so Strangeom. Ten potom nasadne do svojho luxusného auta a následne sme videli aj jeho nehodu.

Ten kto nepozná Strangeov príbeh z komiksu, havária mu poškodila obe ruky a preto začne hľadať pomoc. Tú aj nájde, keď sa dostane do Tibetu a tam sa „zoznámi“ s mágiou. To celé bolo vlastne v krátkom zostrihu, hneď po skončení scény s haváriou. Následne sme sa dostali k scéne, kde Strange po prvýkrát uvidí skutočnú mágiu. Táto scéna sa naozaj opísať nedá, to čo vidíte vám jednoducho vyrazí dych. Také efekty, som zatiaľ vo filme ešte nevidel a tú scénu treba prežiť na vlastnej koži. Potom ďalší prestrih, spoznávame záporáka a cestujeme medzi realitami.

SPOILER ALERT!

Keď preletujeme v tom „mysľovom vesmíre“, vidíme 2 veľké oči, to by podľa môjho odhadu mohol byť Dormamu, no je to len odhad. Ďalej vidíme bitku Strangea s hlavným záporákom a vidíme, ako Strange použije jeho kameň nekonečna. Videli sme teda v poradí už piaty kameň nekonečna a potvrdzujem, je to kameň, ktorý ovláda čas. A Strange ho v scéne trošičku pretočí. END OF SPOILER

Dostávame sa k tretej scéne a to je už len kúsok z finálnej bitky v New Yorku. Áno, tá scéna kde vidíme niekoľko New Yorkov, skladajúcich sa do seba a medzi nimi skáče Strange. Najlepšia veta ako to opísať: To si neviete predstaviť. Úžasné a ohromujúce, moja „huba“ bola otvorená na plno. SPOILER ALERT Taktiež v nej vidíme Stana Leeho. END OF SPOILER Vtedy už ukážka skončila a ja sa na film neviem dočkať ešte viacej, ako predtým. Spomeniem rýchlo ešte IMAX 3D, ktoré bolo tiež dobre využité. Nuž, určite nás ale čaká filmová udalosť roka a máme sa na čo tešiť!

Excluzívny IMAX plagát, ktorý sme dostali na konci premietania
Exkluzívny IMAX plagát, ktorý sme dostali na konci premietania

Videli ste špeciálnu IMAX ukážku? Pôjdete na film do IMAX kina? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

OSTATNÉ ČLÁNKY O FILME DOCTOR STRANGE

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -