Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najnovší trailer k filmu Extraction je naozaj úžasný a vidieť v ňom môžeme hviezdneho Chrisa Hemswortha v úlohe žoldniera na čiernom trhu. Netflix si pre nás opäť pripravil kvalitnú dávku akcie na záchrannej misii uneseného syna, kde nebude vôbec jednoduché prežiť.

Po solídnych 9 rokoch v úlohe Thora v MCU filmoch si to herec zamieril do úplne nového prostredia, v ktorom však ostane so starými známymi vizionárskymi bratmi Russovcami. Tí sa na projekte podieľajú ako producenti, pričom mladší Joe napísal aj scenár.

Extraction trailer
Zdroj. joga.tech

Extraction trailer je plný akcie, smrti a napätia

Ak si myslíte, že Chris Hemsworth je celoživotne spojený s Thorom a v inej úlohe podá slabší výkon, čoskoro zmeníte názor. Film Extraction je príkladom, že 36-ročný herec dokáže zaujať aj v iných žánroch a to isté si uvedomuje aj streamovacia platforma Netflix.

Ešte predtým, ako sa herec ukáže vo štvrtom sólovom MCU filme Thor: Love and Thunder, ktorý sa kvôli koronavírusu musel odložiť, nás poteší v epickom púštnom súboji. Netflix vsadil na obľúbenosť herca a jeho meno by mohlo filmu pomôcť v získaní popularity. Režisérsky debut zažil Sam Hargrave, ktorého si môžeme pamätať skôr ako herca z marveloviek Deadpool 2 alebo Avengers: Endgame.

O čom bude nový akčný thriller od Netflixu?

Hlavnou postavou filmu je Tyler Rake ako nebojácny žoldnier pracujúci na čiernom trhu. Ten dostáva neľahkú úlohu, ktorá ho dovedie k najnáročnejšej misii jeho života. Je totiž nútený zachrániť uneseného syna medzinárodného kráľa zločinu.

Netflix je v akčnom žánri pomerne nováčikom, čo sa týka veľkých rozpočtov. Film Extraction bude ešte len tretím akčným titulom, v ktorom sa objavili hviezdne mená. V roku 2019 sme sa dočkali filmov 6 Underground (v hlavnej úlohe Ryan Reynolds) a Triple Frontier (v hlavnej úlohe Oscar Isaac a Ben Effleck).

Ako dopadne táto najnovšia akčná lahôdka s Hemsworthom síce ešte netušíme, ale podľa všetkého nás čaká 117 minútový zážitok plný energie. Neveríte? Stačí si pozrieť nový trailer, ktorý nájdete vyššie v článku. Extraction zažije premiéru 24. apríla 2020.

Čo hovoríte na film Extraction, ktorého trailer vyzerá byť naozaj kvalitnou snímkou? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov.     

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -