Odhalenie príbehu a postáv, ktoré sa ukážu v pokračovaní Fantastických zverov je tu! V súboji sa stretnú najmocnejší čarodejníci sveta.

Nenechajte si ujsť

Toľko očakávaná bitka dvoch mocných mágov čarodejníckeho sveto z pera J.K. Rowlingovej k nám prichádza v pomaly pripravovanej druhej časti Fantastických zverov. Na plátno k nám prídu aj nové známe tváre. Z prvej časti už vieme, že mladým Grindelwaldom nieje nik iný, ako muž mnohých tvárí Johnny Depp. Proti nemu sa na strane dobra objaví nemenej známy Jude Law ako Dumbledore ešte za čias, keď bol na Rokforte len učiteľom.

Na strane mladého Dumbledora sa z prvej časti ságy pridá jeho žiak Newt Scamander (Eddie Redmayne) a tak isto uvidíme aj Newtových priateľov, Tinu Goldsteinovú (Katherine Waterson), jej sestru Queenie (Alison Sudol) a ich muklovského priateľa, s ktorým sa na konci prvej časti museli rozlúčiť, Jacoba Kowalskiho. Táto postava, ako sa zdá, opäť vstúpi do čarodejníckeho sveta a bude čeliť novým dobrodružstvám a nebezpečenstvám so svojimi priateľmi.

Ku autorkou pevne stanovenému príbehu sa pridáva mnoho skvelých hercov

Popri doteraz spomínaných postavách sa do príbehu vráti aj Credence (Ezra Miller), ktorého osud ostal po konci prvého filmu neznámy. Newtovu kamarátku z minulosti, spomínanú Letu Lestrangovú si zahrá Zoë Kravitz. Ďalším prírastkom bude herec Callum Turner, ktorý si zahrá Newtovho brata s postavením vojnového hrdinu a aurora. Ďalej uvidíme herečku Claudia Kim ako zatiaľ neznámu ženu, prezývanú aj ako Čarovný cirkus.

fantastické zvery a ich výskyt 2
Hrdinovia z prvej časti ságy; Zdroj: screenrant.com

Po prvom filme sa autorka J. K. Rowling rozhodla sama napísať presný postup pri nakrúcaní druhej časti jej ságy. David Yates, ktorý režíroval prvú časť Zverov sa opäť vráti za kameru.

Príbeh Fantastických zverov sa bude v strede akcie z New Yorku prenášať aj do miest ako sú Londýn a Paríž. Štúdio Warner Bros. nám na prekvapenie odkázalo, že si môžme vo filme miestami všimnúť aj menšie náznaky z Harryho Pottera, takže budte pozorní a majte oči na stopkách! Snímka Fantastické zvery a ich výskyt 2 bude mať svoj debut v kinách presne 16. novembra 2018. Tešíte sa rovnako, ako my?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -