Fantastické zvery a ich výskyt odhalili svoje logo

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Za niekoľkých týždňov, film Fantastické zvery a ich výskyt začne posledný rok odpočinku a zavíta do kín. Je to však ešte veľmi dlhá doba. Do vtedy, Fantastické zvery urobili nevyhnutný krok v propagácii a debutovali na rôznych sociálnych sieťach  s novým imidžom loga. Dámy a páni, takto sa nám fantastické zvery predstavia v roku 2016.

Fantastic Beasts

Zdá sa, že Fantastické zvery si zapožičali základy loga od filmu Harry Potter, trojrozmerný oceľový vzhľad. No v tomto prípade sa pri nápise nenachádza blesk, ale máme tu niečo ostrejšie. Niektoré z písmen zdobia zuby alebo hroty, čo všetkému pridáva lepšiu atmosféru, ktorá nás núti, že tento titulok je pripravený škriabať a hrýzť všetko, čo sa k nemu priblíži. Potom, samozrejme, je tu písmeno S …

S

Dizajn vyzerá trochu ako had, ale ja budem dúfať, že to naznačuje draka. Rád by som videl film, v ktorom nám predstavia znovu draky tak ako majú, nie ako vo filme Hobbit: Bitka piatich armád, kde sa Šmag ukáže len v prvých minútach filmu.

Kniha Fantastické zvery a ich výskyt bola napísaná v roku 2001 spisovateľskou J.K Rowling. Väčšinu zárobku vtedy venovala na charitu Comic Relief. Ak ste si knihu zaobstarali ako ja, na zadnej strane si môžete všimnúť, že za kúpu z každej knihy putovalo 10sk (ešte koruny) na charitu. Knihu vydalo vydavateľstvo  Bloomsbury Publishing v Londýne v roku 2001. Pre Slovenskú republiku preložilo vydavateľstvo Ikar. Hoci je kniha len príručkou pre magické bytosti, ktoré existujú v čarodejníckom svete Rowlingovej, príbeh sa sústredí na magizoologistu Newta Scamandera ( Eddie Redmayne ) a dej sa koná  približne 70 rokov pred tým ako Harry Potter prvý krát zavítal do Rokfortu. Filmová adaptácia sa bude konať v New Yorku, a bude zahŕňať úsilie k výskumu Newtových učebníc.

Môžeme len dúfať, že v nasledujúcich týždňoch alebo mesiacov sa nám ohľadom filmu Fantastické zvery a ich výskyt odhalia nejaké novinky na sociálnych sieťach – Twitter, Facebook. Očakávaný príchod filmu je 18. novembra 2016.

Réžie sa chopí David Yates, na základe scenára od J.K Rowling. Vo filme sa nám ukážu herci ako Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Alison Sudol, Dan Fogler, Ezra Miller, Samantha Morton, Jenn Murray a Colin Farrell. Určite a máme načo tešiť.

 

Mohlo by sa ti páčiť

5 COMMENTS

  1. Článok ako za 5 korún vystrihnutý z Notabene. Neviem či autor už niekedy písal niečo iné ako doma do denníčka, kedže si po sebe ani nevie prečítať text ktorý písal tak maximálne 10 minút. A keď áno tak je to o to smutnejšie. Veta “Za niekoľkých týždňov, film Fantastické zvery….” mi akosi nedáva žiadny zmysel o tom horšie že je hneď prvá v celom tomto “článku”. ” No v tomto prípade sa pod nápisom nenachádza blesk ” pod nápisom Harry Potter sa tak isto nikdy nenachádzal blesk bol súčasťou písmena P. Autor bude asi poriadny hipster kedže nezabudol opomenúť že si knihu samozrejme zaobstaral (resp. pravdepodobne vypýtal od rodičov) aby to každí z nás čitateľov vedel. ” …že v nasledujúcich týždňoch alebo mesiacov…” tak isto… skloňovanie 1. stupeň, základná škola. “Vo filme sa nám stvárnia herecké tváre…” Ako sa prosím niekomu stvárnim ? Hlúposť…. nečitateľné….

    To tu funguje tak že negatívne komentáre maže ? :D Dobre zakomplexovane hipster dieťa

    • Napíš lepší a pošli mi ho na e-mail. Teším sa na tvoje výplody. Som rád, že sa na tomto svete nachádzajú zakomplexovaní internet hrdinovia, ktorí dokážu len kritizovať. Každopádne, je to tvoj názor a ja ti ho neberiem. Nepodstatný hejter ako si ty dokáže človeka len povzbudiť v tom čo robí. Ďakujem. Avada Kedavra na teba.

      • Počkaj, môj názor a ty mi ho neberieš ? To že mi ho neberieš, myslíš tým, že si mi ho 4 krát zmazal ? A potom sa tu bavme o zakomplexovaných internet hrdinoch ….

    • René, ďakujeme za názor. Na kvalite článkov určite popracuje aj jeden z našich redaktorov. Každý jeden článok sa schvaluje a taktiež tonu predchádza kontrola. Zlyhanie bolo tento krát na našej strane, keďže náš šéfredaktor neskontroloval článok poriadne. Chceme všetkým týmto chybám predísť a byť jednotkou v oblasti filmov. Preto Vám osobne vďačím za upozornenie na chyby v článku. :-)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -