V hodnoteniach sa mu takmer nikto nevyrovná. Fargo pokračuje novou sériou, máme prvý trailer

Nenechajte si ujsť

Trojročné čakanie sa končí a obľúbený seriál Fargo sa čoskoro vráti s novou sériou. V jej čele bude stáť ďalší absurdný prípad, tradične sa môžeme tešiť aj na prvotriedne herecké obsadenie. Piata séria Fargo práve dostala prvý trailer, ktorý sľubuje ďalšiu dávku kriminálnej zábavy, tradične okorenenú o poriadnu dávku čierneho humoru.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Opäť s fantastickými hercami

Fargo patrí k najlepšie hodnoteným televíznym titulom súčasnosti. Seriál sa síce zakaždým točí okolo zločincov, gangov a vrážd, častokrát ich však vykresľuje komickom, až parodickom duchu a práve tento rukopis bude poznať aj na novej sérii.

5. séria Fargo štartuje 21. novembra a pozostávať bude z 10 epizód. V centre príbehu bude stáť Dorothy „Dot“ Lyon (Juno Temple), žena v domácnosti so záhadnou minulosťou, okolo ktorej sa začnú diať čudné veci. Dot sa stane terčom únosu, no čoraz viac vzbudzuje aj pozornosť autorít. Zdá sa, že predošlý život hlavnej hrdinky ju začína dobiehať a pokojné americké mestečko sa ocitne hore nohami.

Ako býva pri Fargo zvykom, tvorca seriálu Noah Hawley o deji príliš veľa neprezrádza. Trailer však jasne naznačuje, že nový príbeh bude opäť plný absurdných postáv i príbehov s náhlymi zvratmi.

Pri sérii sa doposiaľ vystriedali hviezdy ako Kirsten Dunst, Billy Bob Thornton, Ewan McGregor či Jesse Plemons a nová séria povesti s atraktívnym obsadením nezostane nič dlžná.traileÚstrednú postavu v nej stvárni Juno Temple, známa z obľúbenej série Ted Lasso, na krk jej v role šerifa bude dýchať hviezda seriálu Mad MenJon Hamm. Ďalej v nových častiach uvidíme hercov ako Dave Foley, hviezdu Stranger ThingsJoea Keeryho či Lamornea Morrisa.

Pre fanúšikov, ktorí by si chceli Fargo pozrieť odznova, máme zlú správu. Seriál u nás v čase písania článku nie je dostupný na žiadnej streamovacej službe. S istotou preto nevieme povedať, kedy u nás bude dostupná 5. séria, objaviť by sa však časom mala na Disney+.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -