Film Bad Boys 4 je v plánoch štúdia Sony už teraz. Vrátia sa pôvodní herci?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ešte sme nemali tú možnosť vidieť ani tretí film, no tvorcovia už plánujú Bad Boys 4. V tejto oznámenej novinke by sa mali opäť objaviť aj Will Smith a Martin Lawrence. Pôvodný film vyšiel ešte v roku 1995 a Bad Boys sa dokázali zaradiť medzi popredné akčné filmy.

Veľký hit minulého storočia dokázal zarobiť krásnych 141 miliónov z celkového rozpočtu 28 miliónov. V roku 2003 nasledovalo pokračovanie, ktoré sa pre divákov stalo vysoko očakávaným. To sa ukázalo aj na samotnom zárobku, kedy si štúdio Sony pripísalo do pokladnice ďalších 273 miliónov dolárov.

Bad Boys 4
Zdroj: Screenrant.com

Je film Bad Boys 4 dobrým nápadom pre štúdio Sony?

V tom čase sa tretia splátka jednoznačne očakávala, ale hercom zaneprázdnenosť nedovolila si svoje úlohy zopakovať takmer dve dlhé desaťročia. Film Bad Boys navždy začne v slovenských kinách až 23. januára 2020, ale už teraz si ho kritici chvália.

Na Rotten Tomatoes dostal od kritikov hodnotenie 76%. Režisérmi projektu boli Adilu El Arbi a Bilall Fallah. Scenár napísal Chris Bremner, ktorému taktiež pomáhali aj scenáristi Joe Carnahan a Peter Craig.

S dlho očakávaným tretím filmom, ktorý bude určite prekvapivým hitom v pokladnici, sa už teraz spoločnosť Sony rozhodla pre štvrtý film. Séria sa tak ešte nekončí a stále má čo povedať. A tentokrát by to malo byť v oveľa užšom časovom rozmedzí, čo je pre fanúšikov skvelou správou.

Bad Boys 4
Zdroj: collider.com

Bad Boys navždy dolaďujú úspešnú akčnú franšízu

Je zrejmé, že herci Will Smith a Martin Lawrance svoj návrat do postáv zvládli bez problémov aj po 17 rokoch a údajne sa veľmi radi vrátia aj v nasledujúcom pokračovaní. Filmové štúdio Sony si tak môže pozdvihnúť meno s ďalšou epickou akčnou franšízou.

Hviezdne obsadenie filmu určite pomôže, a tak sa film Bad Boys navždy zapíše medzi úspechy. Will Smith sa dá stále považovať za popredného herca modernej doby, ktorý má na svojom konte veľa kvalitných filmov. Avšak, v poslednej dobe sú to len priemerné filmy, ako napríklad Gamini Man, ktorý si dokázal zarobiť len 173 miliónov z celkového rozpočtu 138 miliónov.

Pomôžu Bad Boys navždy hereckým kariérám oboch hlavných postáv? Vaše názory na pripravovaný film Bad Boys 4 nám nezabudnite napísať do komentára.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -