FilmyTrailery

Trailer na film Bad Boys for Life – Will Smith a Martin Lawrence sú späť!

Už nejaký ten piatok dozadu sa hovorilo o tom, že film Bad Boys 3 možno nikdy nevznikne. Samotný režisér Michael Bay prehlásil, že pokiaľ sa bude čakať ešte niekoľko rokov, tak herci Will Smith a Martin Lawrence môžu hrať policajtov na dôchodku. Všetko však nasvedčuje tomu, že toto ikonické duo nestarne a je vo forme aj po toľkých rokoch. Dámy a páni, prvý trailer na film Bad Boys for Life je konečne tu!

bad boys for life

Zdroj: screenrant.com

Prvého filmu o “Zlých chlapcoch” sme sa dočkali v roku 1995. Vtedy išlo o prvý celovečerný film režiséra Michaela Baya, ktorý dnes stojí za neúspešnou sériou Transformers. Na pokračovanie s názvom Bad Boys II sa potom čakalo osem rokov. Teraz sa Michael “Mike” Lowery a Marcus Burnett vracajú po dlhých šestnástich rokoch, čo je takmer neuveriteľné. Réžiu má starosti dvojica Adil El Arbi a Bilall Fallah.

Trailer na film Bad Boys for Life

Po príbehovej stránke sa pozrieme na Mikea a Marcusa, ktorí stoja na križovatke životného rozhodnutia. Marcus by rád odišiel na zaslúžený dôchodok, zatiaľ čo sa Mike nevie rozhodnúť, či chce jeho obušok tiež zavesiť na klinec. Vo filme uvidíme aj mladú krv – Alexandera Ludwiga (Vikingovia), Charlesa Meltona (Riverdale) a Vanessu Hudgens (High School Musical), ktorí budú hlavným postavám pomáhať ako traja mladí detektívovia.

Samozrejme sa vráti aj herec Joe Pantoliano ako kapitán Conrad Howard. Postavy si v traileri jasne hovoria “One last time,” takže sa podľa všetkého naozaj môžeme tešiť na ich poslednú misiu. Film vznika pod krídlami štúdia Sony už dlhší čas, pretože sa pri ňom vymenilo hneď niekoľko režisérov a prešiel si viacerými problémami. Každopádne, naše obľúbené policajné duo sa na strieborné plátna vráti už 17. januára 2020!

Tak čo, tešíte sa na posledný návrat Willa Smitha a Martina Lawrenca do ich ikonických úloh? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si zatiaľ najlepší pohľad na zloducha Taskmastera z filmu Black Widow

  SeriályTrailery

  Najnovší trailer k seriálu Amazing Stories od Stevena Spielberga na seba láka svojou výnimočnosťou

  FilmyOdporúčame

  Tom Hardy odhalil prvý pohľad na Woodyho Harrelsona ako Carnagea vo filme Venom 2

  Filmy

  Dočkáme sa hranej Disney rozprávky Aladin 2 oveľa skôr, ako sme mysleli?

  Pridaj komentár