Film Rýchlo a zbesilo 9 nám odhaľuje prvé zábery v novom teaser traileri

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Dočkáme sa konečne poriadnej akčnej jazdy plnej áut, ako tomu bolo v minulosti? Film Rýchlo a zbesilo 9 nás opäť láka na svoje vnútro, v ktorom nechýba ani herec Vin Diesel. Tvorcovia nás prekvapili najnovším teaser trailerom a nechýba taktiež pútavý plagát.

Najnovšia krátka ukážka sa sústreďuje na dve hlavné postavy, Dom (Vin Diesel) a Letty (Michelle Rodriguez). Obaja spoločne žijú na tichom mieste a snažia sa konečne žiť pokojným štýlom. Teaser nám ukázal, ako Dom učí svojho malého syna v neznámom prostredí. V pozadí však vidieť farmu, takže je nadmieru jasné, že sa spoločne s celou rodinou pobral do ústrania spoločnosti.

V ukážke by sme akciu hľadali len márne. Namiesto toho sme sa dočkali len pár slov, ktoré na konci upútavky povie Letty. No ešte pred tým, ako ich vysloví, mladému Brianovi dá náhrdelník, ktorý ho ma ochrániť pred tým, čo príde. Čo tým tvorcovia mysleli nevieme, pretože v tom momente sa dočkáme len prestrihu na Doma, ktorého výraz tvare značí príchod novej hrozby.

Kedy uvidíme oficiálny trailer na film Rýchlo a Zbesilo 9?

Všetko podstatné sa dozvieme už v piatok, kedy sa k nám dostane oficiálny trailer. Ako prvý ho však uvidia fanúšikovia, ktorí sa zúčastnia udalosti The Road to F9. Tá spočíva aj v podobe krátkeho koncertu, na ktorom vystúpia známi umelci ako napríklad Cardi B, Wiz Khalifa, Charlie Puth, Ozana a Ludacris.

Štúdio Universal sa so svojím najnovším prírastkom snaží skutočne zaujať, čo sa im pravdepodobne darí. Udalosť sa totiž bude streamovať naživo na sociálnych sieťach ako Facebook, Twitter alebo si ju budeme môcť jednoducho zapnúť na Youtube.

Čo sa týka plagátu, film Rýchlo a zbesilo 9 vyzerá byť úplne odlišným, ako boli jeho predchodcovia. Vidieť na ňom môžeme Dominica Toretta, ktorý sedí na kapote svojho auta a hľadí do neznáma. Film zrežíroval Justin Lin, ktorý sa už predtým podieľal na niektorých filmoch z nekonečnej akčnej franšízy – Rýchlo a zbesilo: Tokijská jazda, Rýchlo a zbesilo, Rýchlo a zbesilo 5 a 6. Čo sa týka hereckého obsadenia, tešiť sa môžeme na pôvodných hercov, ktorých doplnia niektoré nové tváre.

Ak si túto akčnú franšízu spojíme do jedného celku, doposiaľ sme sa dočkali 8 filmov z hlavnej série a jedného spin-offu. Dokopy sa im podarilo zarobiť až 5,9 miliárd dolárov. Týmto filmom sa to však ešte nekončí, pretože štúdio Universal má v pláne natočiť aj film Rýchlo a zbesilo 10 a niekoľko vedľajších projektov. Ten najnovší k nám dorazí už 22. mája 2020 a vy si nezabudnite pozrieť spomínaný teaser trailer, ktorý nájdete vyššie v článku.

Navráti sa do akčnej série kvalita alebo pôjdeme opäť o level nižšie? Vaše názory na film Rýchlo a zbesilo 9 nám nezabudnite napísať do komentára. 

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -