Film Scooby-Doo práve obsadil dvoch veľkých hercov! Koho si zahrajú?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Film Scooby-Doo dostáva veľkú hereckú posilu!

Keď niekto počuje spojenie slov „film“ a „Scooby-Doo“, asi sa mu nevytvoria zrovna príjemné spomienky. Táto obľúbená partia riešiteľov záhad sa totiž objavila až v dvoch hraných adaptáciách a určite sa zhodneme ak poviem, že to nebol zrovna najlepší nápad. Štúdio Warner Bros však s touto značkou neplánuje skončiť a tak sa rozhodli o trochu inakšiu adaptáciu.

Partiu vrátia do ich pôvodnej podoby. Scooby-Doo oficiálne dostáva vlastný animovaný film, ktorý bude debutovať v kinách. Pôjde teda o jeden z väčších projektov štúdia Warner Bros a to si samozrejme vyžaduje aj značný talent. Zdroje nám teda potvrdili, že do filmu boli obsadené už tieto dve mená.

Film Scooby-Doo
Zdroj: deadline.com

Prvým sa stal Zac Efron, ktorý svoju kariéru začal v Disney filmoch High School Musical. Neskôr sa však začal objavovať v o niečo väčších rolách a to napríklad v komédiách Susedia na odstrel a Baywatch, alebo v dráme Najväčší Showman a pripravovanom filme Extremely wicked, shockingly evil and vile. Vo filme Scooby-Doo prepožičia hlas Fredovi.

Druhou obsadenou sa stala herečka Amanda Seyfried, ktorá bola obsadená do role Daphne. Daphne a Fred mali medzi sebou vždy mierne romantické iskrenie, takže fanúšikovia pôvodného seriálu musia byť určite radi, že týchto hercov ohlásili spolu. Seyfried samozrejme môžete poznať z filmov Mamma Mia! a Bedári.

zac efron amanda seyfried
Zdroj: people.com

Čo od tohto teda čakať naozaj netušíme, no veríme, že najmä veľkí fanúšikovia série si prídu na svoje. Možno pôjde aj o pekné obnovenie značky, keďže pochybujeme, že dnešné deti majú s týmto menom rovnako veľký styk, ako predošlé generácie. Film Scooby-Doo uvidíme už v máji budúceho roku.

Ide o dobrý výber pre Freda a Daphne? Čo hovoríte na animovaný Scooby-Doo film? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -