Will Smith uprednostňuje Bad Boys 3 a Bright 2! Znamená to, že Suicide Squad 2 má problémy?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Film Suicide Squad 2 nie je prioritou

Projekt Bad Boys 3, známy pod názvom Bad Boys for Life, bude ďalším filmom, v ktorom sa objaví Will Smith. Je to z dôvodu odloženia pripravovaného DC filmu Suicide Squad 2. A po skončení natáčania filmu Bad Boys sa herec posúva do ďalšieho zaujímavého projektu. Film Bright z produkcie Netflix bol prekvapením a aj cez veľké množstvo negatívnych recenzií sa dočká pokračovania!

Súčasné projekty

Spoločnosť Sony chce film Bad Boys 3 vytvoriť s najväčšou prioritou. Natáčanie projektu by sa malo začať už v novembri v mestách Miami a Atlanta. Projekt nám opäť prinesie ikonické duo hercov Will Smith a Martin Lawrence, čo nás teší. Koniec natáčania je predpokladaný v marci 2019. Je teda logické, že film si pozrieme až niekedy v roku 2020.

Spin-off filmovej série Bad Boys
Zdroj: destructoid.com

Po natáčaní pokračovania Bad Boys 3 preskočí herec Will Smith do natáčania filmu Bright 2 v Nemecku. Napriek tomu, že recenzie neboli pozitívne, pokračovanie bolo oznámené už v januári tohto roku. Na mieste režiséra sa opäť objaví David Ayer a tentokrát napíše aj scenár, ktorý prevezme po Maxovi Landisovi. Film Bright bol kritizovaný za to, že bol trochu nudný a veľa z nás si pomyslelo, že niektoré dialógy boli nútené. Hlavne medzi hercami Willom Smithom a Joelom Edgertonom. To ich však nezastavuje.

Rok plný práce

Bad Boys 3 a Bright 2 sú projekty, ktoré dostali zelenú vďaka oneskoreniu príchodu filmu Suicide Squad 2. Síce nám štúdio Warner Bros. a DC Films oznámilo, že sa začne natáčať na jeseň 2018, no takéto niečo sa určite nestane. Namiesto toho sa verí, že sa pokračovanie začne natáčať na konci roka 2019, kedy bude mať herec Will Smith prestávku medzi vyššie spomínanými filmami. Bez ohľadu na film Suicide Squad 2, rok 2019 bude pre herca veľmi vyčerpávajúcim a preto veríme, že sa všetko dotiahne do úspešného konca. Nebude chýbať ani pri hranom filme Alladin zo štúdia Disney, ktorý sa objaví v roku 2019.

Zdroj: nme.com

Will Smith už dokončil svoju prácu pri postave Džina a hraný film Alladin sa v kinách objaví 23. mája 2019. Okrem toho herec zabalil výrobu filmu Gemini Man, ktorý zažije premiéru 3. októbra 2019. Tešíte sa nadchádzajúce projekty Bright 2 a Bad Boys 3? My určite áno a do tej doby nás nezabudnite sledovať pre viac informácií!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -