Prezradil nám film The Eternals jeden z najväčších spoilerov Marvel Cinematic Universe?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Rok 2020 bude pre MCU slabším rokom, kedy sa do kín dostanú len dva komiksové počiny. Jedným z nich je aj film The Eternals, ktorého tajomstvá sa nám pomaly, ale isto odhaľujú. Oficiálny Twitter účet filmu nám totiž uverejnil príspevok, v ktorom sme sa dozvedeli jeden veľký spoiler. Ten by ste však dnes hľadali už len márne. Príspevok bol vymazaný.

Najnovšia bojová scéna prebieha medzi Eternalmi a Deviantmi, kde vidíme Eternalov bok po boku moderných ľudí a vládnych zamestnancov. Opis bojovej sekvencie poskytuje veľa zaujímavostí, ktoré sedia aj s minuloročnou synopsou filmu uverejnenou štúdiom Marvel.

Nový film Eternals prinášajú vzrušujúci tím superhrdinov, ktorých v MCU čaká debut. Prastará rasa žije na planéte Zem už niekoľko tisíc rokov, ale až udalosti po filme Avengers: Endgame ich donútili vystúpiť z tieňa.

Priblížil nám najnovší spoiler film The Eternals a jeho tajomstvá?

Podľa najnovších zdrojov, Eternali neboli vždy ukrytí len v bežnej ľudskej spoločnosti, ale taktiež zastupovali dôležité pozície v samotnej vláde. Scéna totiž prezradila, že táto mimozemská rasa spolupracuje aj s ďalšími vládnymi úradníkmi.

Devianti sa však pripravili a nastražili menšiu pascu. Tá dostane všetkých dôležitých vládnych predstaviteľov do nebezpečenstva, čo dokazuje, že Devianti sa nenechajú zastaviť bežnými ľudskými silami. Eternali tak musia povstať, aby zachránili nevinných ľudí, čím navždy odhalia svoju identitu zvyšku sveta.

Film the Eternals
Zdroj: geektyrant.com

To všetko sa deje po udalostiach filmu Avengers: Endgame, takže obyvatelia planéty nie sú z novej rasy vôbec šokovaní. Predsa len, mimozemský život obkolesuje Zem v MCU už dlhé roky a príchod Eternalov nebude tak prekvapivý, ako by tomu bolo napríklad pred 10 rokmi.

Na druhej strane, odtajnenie tejto rasy nemusí byť pre ľudskú civilizáciu vôbec prínosom. Vojna medzi Eternalmi a Deviantmi zatiahne do jadra aj obrovský počet nevinných ľudí, čo hlavní hrdinovia nemôžu ignorovať.

Všetky tieto novinky nám prezrádzajú, že film The Eternals bude obsahovať obrovský počet postáv. Tvorcovia si pre nás určite pripravili veľa zaujímavostí, ktoré sa vám budeme snažiť priniesť v čo najkratšom čase. Premiéra je naplánovaná na 5. novembra 2020.

Tešíte sa na skupinu nových superhrdinov? Vaše názory na film The Eternals nám nezabudnite napísať do komentára.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -