Thor: Ragnarok nám odhalil ďalší zaujímavý easter egg k Eternals

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Eternals easter egg – Thor: Ragnarok nám po dlhej dobe odhalil ďalší easter egg k nadchádzajúcim Eternals. Táto skupina hrdinov bola vytvorená ešte v roku 1976 tvorcom Jackom Kirbym. Štúdio Marvel Studios sa preto rozhodlo túto legendárnu partiu priniesť na strieborné plátno a tak sa v MCU zoznámime s novou kozmickou mytológiou.

Ako môžeme vidieť, Marvel ma s Kirbym stále veľké plány. Svoj veľký podiel má tento pán aj na filme Thor: Ragnarok, kde sa angažoval pri návrhoch kostýmov a scenáru. Ak však nazrieme do minulosti, prsty má v mnohých dnešných kostýmoch, ktoré v Marvel filmoch nájdete. Čo je však k dnešnému dňu jasné, je fakt, že už vtedy sa Kirby pripravoval na Eternals, ktorých kostýmy zaradil aj do filmu režiséra Taika Waititiho.

zdroj: inverse.com

Aj vďaka týmto novinkám sa niektorí fanúšikovia vrátili naspäť v čase a preskúmali ešte raz film Thor: Ragnarok. Takéto zistenie nám bolo ukázané používateľom Initial_XD, ktorý svoje zistenie odhalil na Reddite.

Všetko potrebné môžeme vidieť v druhom akte v scéne, kde Valkyrie (Tessa Thompson) preskakuje z lode na loď, aby ušla pred dotieravým Veľmajstrom. Ak sa pozriete bližšie na danú situáciu, v pozadí je vidieť kozmickú loď. Presne taká istá loď sa objavila aj v komiksovej podobe Eternals #2, ktorá bola pilotovaná Celestialom Arishemom.

Majú Eternals spojitosť s filmom Thor: Ragnarok?

V MCU sú Celestiali opísaní ako kozmická rasa, ktorá používala Kameň sily na riadenie a súdenie všetkých svetov a civilizácií. Jedného dňa sa však vyparili nevedno kam a vyhynuli. Vo filme Strážcovia Galaxie 2 sme sa mohli zoznámiť s posledným Celestialom Egom, otcom Star-Lorda.

Ten, ako sme mohli vidieť, dokázal manipulovať s hmotou. Myslíte si, že najnovší easter egg znamená niečo dôležité? Spojitosť nájdeme medzi tvorcom Eternals a jeho zaradením pri filme Thor: Ragnarok.

celestials
Zdroj: geektyrant.com

Podľa informácií z Marvel Studios, scénka, kde vidíme túto kozmickú loď, sa odohráva na planéte Sakkar. Mali by sa na nej nachádzať mŕtve telá Celestialov. Taktiež je možné, že má ich smrť na starosti Veľmajster, ktorý sa neskôr nechal inšpirovať ich kostýmami a vytvoril si podobné.

Eternals by nám mali slúžiť ako vysvetlenie toho, prečo a ako sa Celestiali vytratili z MCU. Ak sa tak stane, nebude pravdepodobne chýbať ani to, ako sa ich mŕtvoly objavili na planéte Sakkar. Dokonca by sme sa mali dozvedieť aj to, akým spôsobom sa tam dostala Arishemnova kozmická loď.

Všimli ste si tento skrytý easter egg vo filme Thor: Ragnarok? Tešíte sa na nadchádzajúcich Eternals? Vaše názory nám nezabudnite napísať do komentára.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -