FilmyNETFLIXTrailery

Ghúlovia sa ukazujú v prvom traileri hranej adaptácie anime a mangy Tokyo Ghoul!

Hraný film Tokyo Ghoul

Ešte pred nedávnom sme vám priniesli recenziu na hranú adaptáciu anime a mangy Ghost in the Shell, trailer na Fullmetal Alchemist a Death Note od Netflixu. Nevieme čím to je, ale tento rok sa s hranými adaptáciami anime roztrhlo vrece. Totižto, z čista jasna sa objavil prvý trailer pre film Tokyo Ghoul! Dĺžka skôr hovorí, že ide o teaser, ale ukážka odhaľuje všetko potrebné k tomu, aby sme sa začali tešiť. Predsa, ktorý fanúšik by sa netešil na Kanekiho krvilačné chúťky rovno na striebornom plátne?

Na traileri je naozaj zaujímavé to, že všetky scény sme mohli vidieť aj v anime. Nepôjde teda o nový príbeh, ale o vernú kópiu svojej predlohy. U japonských filmov sa môžeme často stretnúť s nie-tak dobrým CGI a efektami. Dúfame, že to bude u Tokyo Ghoul inak, a Ghúlske zbrane Kagune budú vyzerať uveriteľne. Predsa, celé anime je o megalomanských bojoch, ktoré môžu na plátne vyzerať divne.

Ken Kaneki v anime

Ken Kaneki v anime, Zdroj: madhouse.sk

O čom je vlastne Tokyo Ghoul?

Tokyo Ghoul, ako inak, začal mangou, ktorá dostala aj dve série anime. Prvá séria bola excelentná, no a tá druhá už viditeľne slabšia. A o čom je príbeh? Kaneki je obyčajný, priemerný chlapec, ktorý rád číta knihy. Čomu Kanenki sám neveril, pôjde na rande s krásnou čitateľkou Rize. Rande sa však premenilo na večeru, pretože Rize chcela Kanekiho zjesť. Kaneki prežije, a po operácii pre záchranu jeho života sa z neho stane polo-ghúl a polo-človek. Ghúlovia vyzerajú ako ľudia, ale miesto normálneho jedla jedia ľudské mäso. Pokiaľ by ho nejedli, neprežili by. A tak sú tu ghúlovia, ktorí zabíjajú pre radosť, a tí, ktorí jedia ľudské mäso len preto, aby prežili.

Kaneki však dlho nechce prijať to, že je ghúlom a musí zabíjať ľudí. Zamestná sa v milej kaviarničke, v ktorej robia a žijú mierumilovní ghúlovia. Avšak po tom, čo chcú Kanekiho zabiť ako zlí ghúlovia, tak aj “chytači ghúlov”, musí prehodnotiť, či bude zabíjať, alebo nie. A verte mi, bude.

Tokyo Ghoul bude mať kompletne japonské obsadenie a v japonských kinách bude už v lete, 29. júla 2017. My si asi budeme musieť počkať na torrenty a anglické titulky..

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár