Sečuánska omáčka späť v McDonalde? Rick a Morty to možno dokážu!

Nenechajte si ujsť

Denis Bandura
Denis Bandura
I am Mr. Meeseeks, look at me

„Bring Szechuan sauce back!“

Na prvý pohľad sa môže zdať, že ten nadpis nemá nič spoločné s filmami. Ale pravdaže má. Na tomto svete a vo všetkých paralelných vesmíroch existujú len dva typy ľudí. Tí čo majú radi seriál Rick a Morty, a tí čo ho ešte nevideli. Ak ste v prvej skupine ako mnohí z nás, určite ste už videli prvý diel tretej série Ricka a Mortyho. A určite ste sa zastavili nad myšlienkou ako asi tak chutí sečuánska omáčka. A ak ani nie ste fanúšikmi Ricka a Mortyho, a viete čo sa práve deje na internete, tak to je skvelé. Aj keď žiť s vedomím, že existuje niečo ako Rick a Morty a nevidieť to sa prosto nedá.

c69
Zdroj: knowyourmeme.com

Sečuánska omáčka späť v McDonalde?

Pre tých, čo tento diel nevideli ešte aspoň 5x, tak na konci dielu dostane Rick šialenú posadnutosť získať sečuánsku omáčku. A tento diel bol tak dobrý, a fanúšikovia boli tak nadšení, že sa rozhodli s tým niečo urobiť. Fanúšikovia na webe spustili petíciu za obnovenie sečuánskej omáčky na pultoch McDonaldu. Sečuánska omáčka sa po prvý krát dostala na pulty McDonaldu v roku 1998, pričom túto omáčku sprevádzal film Mulan. No, pozrite si reklamný spot na túto omáčku.

Vyzerá to celkom sľubne!

No túžba po sečuánskej omáčke sa stala akosi väčšia ako si všetci predstavovali. Za dva dni dokázala petícia nazbierať vyše 20 000 podpisov, čo by už mohlo McDonald prinútiť začať nad tým uvažovať. Petíciu si všimli aj tvorcovia Ricka a Mortyho, tak o tom hodili tweet, a dostali skvelú odpoveď priamo od McDonalds.

Internet nám ponúka stále väčšiu a väčšiu šancu raz okúsiť „najlepšiu omáčku na svete“. Kedy k nám príde, to nevie nikto. Ak sa neobjaví v najbližšej dobe na pultoch McDonaldu, tak ju môžeme očakávať v roku 2018, kedy vyjde remake filmu Mulan. Každopádne, omáčka je limitovanou edíciu k filmu Mulan, a tak na obnovenie výroby tejto omáčky potrebuje McDonalds ešte povolenie od Disney. Takže nateraz to vyzerá nedohľadne. Čas všetko ukáže. Stále je tu možnosť, že niekto vynájde portal gun, teleportuje sa do paralelného vesmíru kde sa táto omáčka predáva a prinesie ju k nám.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -