Nové zábery z Comic-Conu odhaľujú Venoma bez symbolu na hrudi; vo filme bude aj druhý symbiont!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Akcia Comic-Con 2018 v San Diegu je v plnom prúde, zatiaľ čo si svoju prezentáciu odbilo aj štúdio Sony. To nám bližšie ukázalo očakávané filmy Spider-Man: Paralelné svety, no hlavne Venoma s Tomom Hardym. Návštevníci akcie si počas panelu Sony Pictures mohli pozrieť predĺženú verziu traileru, ktorá mala nedokončené scény. Preto je veľmi nepravdepodobné, že ju štúdio pustí von na internet. Nám tak zatiaľ budú musieť stačiť rôzne reakcie a popisy toho, čo fanúšikovia videli. Neskôr sa k tomu vyjadril aj samotný režisér Ruben Fleischer (Zombieland), ktorý na nám objasnil pár vecí. Poďme sa teda pozrieť na to, čo nás čaká!

Takto nejak vyzerá symbiot Riot v komiksoch
Takto nejak vyzerá symbiot Riot v komiksoch, Zdroj: avengersalliance.wikia.com

Venom nebude jediným symbiontom!

Nové zábery z filmu jasne ukázali, ako Venom bojuje s ďalším symbiontom! Režisér Ruben Fleischer neskôr potvrdil, že touto druhou postavou je symbiont s menom Riot. Zahrá si ho herec Riz Ahmed (Rogue One: A Star Wars Story), ktorého sme už mohli vidieť v nám prístupných traileroch. Hostiteľ tohto symbionta bude charakter s menom Carlton Drake, ktorý je lídrom organizácie Life Foundation. V komiksoch chcel pomocou symbiontov vytvoriť nadľudský policajný zbor, ktorý by mal podobné schopnosti ako Spider-Man. Vo filme bude mať symbiont Riot striebornú farbu a miesto policajného zboru bude jeho hostiteľom samotný Drake.

Venom nebude mať symbol na jeho hrudníku

Nakoniec teda bolo potvrdené, že filmový Venom nebude až tak veľmi verný svojej komiksovej predlohe. Zábery z Comic-Conu totižto jasne potvrdili, že Venom nebude mať na hrudi svoj pavúčí symbol. Režisér dokonca šikovne vysvetlil, prečo tomu tak nebude. Totižto, vôbec prvým hostiteľom Venoma v komiksoch bol Peter Parker. To znamená, že sa mu symbiont prispôsobil a na hrudi sa mu objavil spider-symbol. Avšak, filmové univerzum má trošku iný príbeh a symbiont Venom sa v ňom nikdy nespojil s Peterom Parkerom. Nikdy sa so Spider-Manom ani nestretol a tak neexistuje dôvod k tomu, aby si pavúčí symbol vytvoril. Slušný dôvod, no nie?

Venom sa konečne odhaľuje v poriadnom traileri!
Zdroj: youtube.com

Existuje Spider-Man v rovnakom univerze ako Venom?

Je naozaj divné robiť film Venom bez Spider-Mana. Predsa len, pôvody oboch postáv sú spojené a všetko sa bude meniť iba kvôli zvláštnemu vzťahu medzi Sony a Marvel Studios. To znamená, že Toma Hollanda vo filme Venom naozaj neuvidíme. Režisér sa však vyjadril k tomu, či Spider-Man existuje v tom univerze, ktoré Sony vytvorilo.

„Každý poriadny fanúšik Venoma chce vidieť to, ako sa postaví Spider-Manovi. Takže si myslím, že k tomu v nejakom bode dôjde.“

Benzín do ohňa pridal aj herec Tom Holland. Nedávno totižto odhalil, že zo všetkých Marvel postáv by sa chcel najviac postaviť práve proti Venomovi. Režisér k tomu iba dodal, že dúfa, že sa ich cesty raz pretnú. Nakoniec sa k tomu vyjadril aj samotný predstaviteľ Venoma, Tom Hardy!

„Ísť tvárou v tvár proti Tomovi Hollandovi? To by som prijal! Je to vynikajúci herec. Veľmi rád by som s ním pracoval.“

chcete sa stať venomom
Zdroj: gamespot.com

Film Venom nebude mať žiadneho hrdinu

Počas svojho panelu v hale H sľúbil režisér Ruben Fleischer jednu veľmi dôležitú vec: Pôjde o film, v ktorom nebude žiaden hrdina. Na jednej strane bude stáť chlapík, ktorý sa snaží odkusnúť hlavy. Proti nemu sa zas postaví zlý a megalomanský človek, ktorý chce prevziať vládu nad svetom. Jednoducho, bude to drsné.

A aké boli samotné reakcie na zábery pustené na Comic-Cone? Vraj to bolo násilné, temné, no zároveň vtipné. Zo všetkého najviac vynikal výkon Toma Hardyho. Zábery taktiež obsahovali predĺžené a dorobené scény z prvého traileru, ktoré vyzerali oveľa lepšie. Je teda veľká škoda, že tento trailer nie je sprístupnený aj pre verejnosť.

Tak čo, tešíte sa na túto brutálnu jazdu s Tomom Hardym?

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -