Film Venom: Toma Hardyho na videu ovláda symbiot; koho si zahrajú Riz Ahmed a Michelle Williams?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Film Venom prináša novinky!

Posledné dni sa nám kopia novinky ohľadom filmu Venom od Sony. Samozrejme, o tejto snímke vám nepíšeme prvýkrát, minule sme sa napríklad pozreli na to, či vo filme uvidíme aj verziu Agent Venom. Nedávno sme sa taktiež dozvedeli, že sa do hereckého kádru pridáva aj hviezda z filmov ako Zombieland alebo Hry o život, Woody Harrelson. Medzitým stihla herečka Michelle Williams prehlásiť, že naozaj hrá postavu Anne Weying, ex-manželku Eddieho Brocka, z ktorej sa neskôr stane She-Venom. Teraz sa však poďme pozrieť na kopu ďalších noviniek, ktoré nám posledné dni priniesli. Čaká na vás uniknuté video z natáčania, odhalenie role Riza Ahmeda alebo to, či Michelle Williams uvidíme ako She-Venom!

Eddie Brock bojuje o svoje telo so symbiotom

Z nedávneho natáčania uniklo naozaj zaujímavé, tajne nakrútené video. V ňom môžeme vidieť postavu Eddieho Brocka (Tom Hardy), ako bojuje s vlastným telom. Samozrejme, bije sa o kontrolu s takzvaným „symbiotom“, teda v podstate s Venomom v inej forme. Dôležitým faktom je prehlásenie, že postava Eddieho Brocka je v tejto scéne na ceste ku doktorovi. To úzko súvisí s ďalšou novinkou, na ktorú sa pozrieme. Treba však určite pochváliť aj herecký výkon Toma Hardyho, ktorý podľa nás zvládne rolu Venoma bravúrne.

Rola herca Riza Ahmeda bola odhalená!

Pár mesiacov dozadu sme sa dozvedeli, že si vo filme zahrá aj hviezda z filmu Rogue One: A Star Wars Story, Riz Ahmed. V tom čase sa ale šepkalo, že si má strihnúť rolu Cletusa Kasadyho, teda Carnagea. Ten by mal byť v tomto filme hlavným nepriateľom samotného Venoma. Neskôr to však bolo vyvrátené a stále nevieme. kto si Carnagea zahrá. Miesto toho máme ale jasnú predstavu toho, akú rolu si strihne Riz Ahmed. Uniknutá fotka z natáčania totižto prezradila, že si Riz zahrá Dr. Carltona Drakea. Aspoň tak hovorí samotný Twitter účet Atlanta Filming. Drake je totižto dôležitou postavou komiksu Lethal Protector, pričom sám Tom Hardy potvrdil, že práve tento komiks je najväčšou inšpiráciou pre film.

Ukáže sa herečka Michelle Williams aj ako She-Venom?

Herečka Michelle Williams sa v rozhovore s portálom Collider rozrozprávala o jej postave Anne Weying. Tá je v komiksoch ako ex-manželkou Eddieho Brocka, tak aj samotnou She-Venom. Ako to však zatiaľ vyzerá, je možné, že sa jej „She-Venom“ formy ani nedočkáme. V rozhovore totižto prezradila, že ju zatiaľ ešte „nedigitalizovali„, že je ešte stále človekom. Keďže sa film Venom natáča už niečo cez dva mesiace, možno ju ako She-Venom vo filme vôbec neuvidíme.

Digitálny dizajn Venoma NEBOL odhalený

Pár dní dozadu sa na Instagrame creaturemonster objavili digitálne dizajny Hardyho Venoma. Tieto digitálne podobizne mal na starosti umelec Mikkel Frandsen, ktorý ich na sociálnu sieť aj zdieľal. Ako však potvrdilo samotné štúdio Sony, nejedná sa o originálnu podobu Venoma. Fanúšikovia sa tak podľa toho môžu len orientovať, že ako bude pravdepodobne Venom od Sony vyzerať.

Tak, to by bolo z najzaujímavejších noviniek asi všetko. Chceli by ste, aby sme častejšie robili podobné články? Pokiaľ áno, určite nám dajte vedieť do komentárov!

PS: Pokiaľ sa o filme chcete dozvedieť viac noviniek, určite klikajte na tento odkaz!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -