Filmová adaptácia hry Assassin’s Creed sa blíží!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

ilmy, ktoré sa stanú adaptáciou na video hry nie vždy dopadnú podľa očakávaní. Všetko sa to neskôr odzrkadlí na pokladnici,  ktorá nie je tak plná ako sa očakávalo. Medzi tie úspešnejšie patrí film z roku 2001, Lara Croft: Tomb Raider, ktorý si v tom čase prilepšil o viac ako 100 miliónov USD. Tieto zlyhania sa však môžu čoskoro zmeniť. 18

Azaizia Aymar, člen Ubisoftu pred pár dňami zdieľal konečnú fotografiu z výroby samotného filmu. Natáčanie začalo minulý rok v septembri na Malte. Príbeh sa vyvíja ako vo videohre, revolučná technika, ktorá nás zavedie do dávnej minulosti. Hlavná postava Callum Lynch (Michael Fassbender) prežíva dobrodružstvo svojho predka. Aguilar, v 15.storočí v Španielsku. Callum objaví, že práve on zostúpil z tajomnej organizácie úkladných vrahov a pomocou technológie si hromadí neuveriteľné vedomosti a zručnosti, aby zastavil despotickú a mocnú Templársku organizáciu v súčastnosti.

Michael Fassbender nedávno prehovoril o produkcii v rozhovore s Wall Street Jurnal: „Bolo to skvelé. Bola to obrovská skúsenosť do života. Byť producentom niečoho takého bolo veľmi poučné. Myslím si, že sme natočili niečo špeciálne. Myslím, že sme vytvorili niečo originálne v tomto žánri. Je to outsider, ktorý bol stratený ako duše už v mladistvom veku. Teraz však začne identifikovať svoju minulosť a hlavne to odkiaľ pochádza.“

Marion Cotillard, Ariane Łabędy, Michael K. Williams, Carlos Bardem, Denis Ménochet, Brendan Gleeson a Jeremy Irons si zahrali vedľajšiu úlohu v novom filme. Justin Kürzel sa riadil podľa scenára od – Scott Frank, Bill Collage, Adam Cooper a Michael Leslie. Myslíte si, že by sa film Assassin’s Creed mohol dostať na samotný vrchol a upraviť tragickú adaptáciu hier? Pozrite sa na  fotografiu nižšie a zostaňte s nami naladení pre viac info.

bandicam 2016-01-17 22-28-12-575

 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -