Finále Česko Slovensko má talent pokorilo rekord sledovanosti. V TV ho pozeral každý siedmy Slovák

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Finále Česko Slovensko má talent si zaplo bezmála 800-tisíc divákov

Televízie JOJ a Prima zavŕšili jedenásty ročník show Česko Slovensko má talent veľkolepým finále, ktoré si počas večera nenechal ujsť rekordný počet slovenských divákov. V sobotu bola prvou voľbou publika opäť relácia V siedmom nebi.

JOJ Group v sobotu 9. decembra dosiahla trhové prvenstvo v hlavnom vysielacom čase so sledovanosťou 10,9 % a nadpriemerným podielom 27,1 %.

V druhú decembrovú sobotu bola prvou voľbou divákov v prime time obľúbená relácia V siedmom nebi, ktorá mala dosah až na 600-tisíc divákov starších ako 12 rokov. Tretia premiérová epizóda relácie s Vilom Rozborilom si vyslúžila 7,9 % sledovanosť a 19,8 % podiel na trhu, pričom potvrdila víťaznú pozíciu relácie ako najsledovanejšieho nespravodajského programu dňa. Pri diváčkach vo veku 45 až 54 rokov dosiahlo V siedmom nebi ratingový rast, tento raz s 8,0 % sledovanosťou.

v siedmom nebi
Zdroj: TV JOJ

V druhú adventnú nedeľu sa jedenásta séria najväčšej talentovej show na našom trhu dočkala svojho vyvrcholenia vo finále, ktoré si počas celého večera zaplo takmer 800-tisíc univerzálnych divákov, teda najviac od začiatku tohtoročnej show. Víťazkou Česko Slovensko má talent sa stala Slovenka Anna Slížová, ktorá si publikum získala svojím nádherným spevom.

Talent skončil svoju púť na obrazovkách TV JOJ tesne pred pol dvanástou v noci a pripísal si 7,7 % sledovanosť a 19,5 % podiel. Najvyšší rating dosiahlo finále show u žien vo veku 45 až 54 rokov s 8,2 % sledovanosťou a u mužov vo veku 35 až 44 rokov so 7,3 % sledovanosťou. Show bola v čase svojho vysielania trhovým lídrom.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -