Finálny trailer na seriál WandaVision síce ukazuje nový obsah, no ešte viac nám zamotal hlavy

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Posledný trailer na WandaVision

Marvel štúdiá vypustili najnovší trailer na seriál WandaVision, ktorý sa bude dať sledovať na Disney+ už v januári. Sústreďovať sa bude na Scarlet Witch (Elizabeth Olsen) a Visiona (Paul Bettany), postavy, ktoré boli prvý raz predstavené vo filme Avengers: Vek Ultrona. Prvá menovaná, občianskym menom Wanda, si postupne vyvinula cez filmový vesmír s androidom romantický vzťah.

O to ťažšie pre ňu bolo, keď vo vrcholnom momente v Avengers: Infinity War musela vidieť túto postavu umierať. A to dokonca dvakrát. Raz ho musela zabiť ona, aby zabránila Thanosovi zmocniť sa z jedného z Kameňov nekonečna. Následne túto udalosť Šialený Titán zvrátil a vytrhol kameň Visionovi z hlavy, čím ho zničil. Aj keď sa na konci Endgame vrátilo viacero postáv, Vision nebol jednou z nich.

seriál WandaVision
Zdroj: geektyrant.com

Klasické sitkomy ešte šialenejšie

Preto sa seriál sústreďuje na Scarlet Witch, ktorá bola v MCU doteraz skôr vedľajšou postavou. Seriál je situovaný na štýl klasických sitkomov a to dokonca viacerých podľa dekády. Toto by malo mať čo dočinenia s jej silami, ktorými dokonca dokáže vytvárať vlastné reality. Okrem týchto dvoch postáv sa tam však určite ukáže aj dospelá Monica Rambeau v podaní Teyonah Parris. Novou postavou je Agnes (Kathryn Hahn), o ktorej sa predpokladá, že by mohla byť filmovým zastúpením komiksovej Agathy Harkness.

A teraz ešte dostávame nový trailer na WandaVision. Počas špeciálu Disney na televíznej stanici ABC s názvom Magical Christmas Celebration sa odhalila táto nová krátka ukážka. Zaujímavé je, že sa nám rozhodli poskytnúť nové zábery aj dva týždne od premiéry seriálu, ktorá je stanovená na 15. januára. Viac záberov ale nemusí vždy znamenať, že by sme v tom mali jasnejšie – práve naopak, ešte viac nám zamotajú hlavu.

Postavy sem vstupujú veľmi zvláštne

Prvá časť ukážky sa sústreďuje na popísane a vykreslenie ich vzťahu. Hovoria o tom, že nemajú bežné veci, ktoré páry majú, napríklad prstene. To je ale logické a potvrdzujú tým v podstate to, že sú zaseknutí v zvláštnom, sitkomovom svete. Do neho ale náhle vstúpi Agnes, ktorá ako keby dokázala zastaviť a znovu spustiť scénu. A potom sa tu ukáže Monica, ktorá ale netuší ani kým je.

Postavu herečky Kathryn Hahn vidíme aj v inom zmysle. Je prekvapené ohľadom dvojičiek, ktoré Wanda a Vision majú, čím naznačuje, že pre takéto veci by vo vytvorenom svete nemalo byť miesto. Marvel nám ale deti samotné stále neukázal a tak ich nechávajú zahalené rúškom tajomstva. Avšak vieme, že zohrajú väčšiu úlohu, už len kvôli tomu, že sa objavili vo viacerých traileroch.

trailer wandavision
Zdroj: geektyrant.com

Marvel to celkovo ohľadom seriálu hrá veľmi šikovne. Ukázali nám už viacero scén, ale vždy išlo o krátke ukážky, z ktorých sme sa nič poriadne nedozvedeli. Takto si nechávajú najlepšie triky stále v rukáve a my máme množstvo materiálu a stopáže, ktorú sme nevideli. Našťastie ale do premiéry seriálu zostávajú už iba zhruba dva týždne, kým sa objaví na Disney+. V polovici januára sa nám tak viacero vecí objasní.

Čo hovoríte na najnovší trailer na WandaVision? Podnietil vás ešte viac k zamysleniu a zamotal vám hlavu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -