Seriály

Natáčanie ôsmej série Game of Thrones je oznámené! Koľko si na poslednú sériu počkáme?

Na Game of Thrones si počkáme, no nie tak dlho, ako sa zdalo!

Už len dve epizódy, a najnovšia siedma séria momentálne najúspešnejšieho seriálu Game of Thrones sa skončí. No a keďže sa o detailoch poslednej ôsmej série doteraz iba šuškalo, dátum kedy ju uvidíme bol v nedohľadne. Predsa len, pri seriáli s takým rozpočtom ako má Game of Thrones ide o projekt, na ktorý treba veľa času. Už zníženie na 6 epizód sa zdalo ako krutý trest. Nuž, vyzerá to ale tak, že prvé informácie na veľké finále začínajú prichádzať na povrch!

Herec Nikolaj Coster-Waldau totižto v rozhovore pre Collider prezradil, že posledná séria sa začne natáčať už čoskoro. Doteraz sa odhadovalo, že prvé kamery uvidíme až o rok, no skutočnosť je prekvapivo iná! Nikolaj prezradil, že sa všetci herci vrátia na pľac už v Októbri! Vraj konečne dostanú scenáre a on sám je veľmi zvedavý, ako všetko skončí! Čo teda natáčanie v Októbri znamená pre dátum vydania seriálu?

game of thrones

8. séria Game of Thrones pravdepodobne príde v rovnakej dobe ako všetky série doteraz; Zdroj: elo7.com.br

To znamená, že si na poslednú sériu namiesto doteraz odhadovaných dvoch rokov počkáme pravdepodobne iba rok! Seriál by mal teda pokračovať rovnako ako doteraz, s tým, že premiéra by mohla byť opäť v Júly! Je síce škoda, že sa rozlúčime iba so šiestimi epizódami, no netreba zabúdať na to, že HBO má v pláne urobiť predĺžené, hodinu a pol dlhé až dvojhodinové epizódy. No a to je niečo, na čo sa nedá netešiť! Ak máme súdiť podľa kvality práve prebiehajúcej série, HBO dá do veľkého finále všetko čo môže. Určite si uvedomujú, že takýto hit pravdepodobne znova mať nebudú a tak sa s ním rozlúčia poriadne! My teda tvorcom a hercom želáme veľa šťastia a nech nám naservírujú koniec, na ktorý sa bude dlho v televíznej histórii spomínať!

Tešíte sa, že natáčanie poslednej série začne už v Októbri? Čo si zatiaľ myslíte o siedmej sérii? Napíšte nám do komentárov!

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Seriály

  Finále desiatej série seriálu The Walking Dead sa kvôli koronavírusu oneskorí. Kedy ho uvidíme?

  SeriályTrailery

  Mysleli ste si, že Adventure Time je príliš šialené? Nová animovaná séria ho ľahko schová do vrecka

  Seriály

  Nová mysteriózna séria z počiatkov Hollywoodu je na obzore

  Seriály

  Seriály založené na knihách, ktoré musíte aspoň raz v živote vidieť

  Pridaj komentár