Natáčanie ôsmej série Game of Thrones je oznámené! Koľko si na poslednú sériu počkáme?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Na Game of Thrones si počkáme, no nie tak dlho, ako sa zdalo!

Už len dve epizódy, a najnovšia siedma séria momentálne najúspešnejšieho seriálu Game of Thrones sa skončí. No a keďže sa o detailoch poslednej ôsmej série doteraz iba šuškalo, dátum kedy ju uvidíme bol v nedohľadne. Predsa len, pri seriáli s takým rozpočtom ako má Game of Thrones ide o projekt, na ktorý treba veľa času. Už zníženie na 6 epizód sa zdalo ako krutý trest. Nuž, vyzerá to ale tak, že prvé informácie na veľké finále začínajú prichádzať na povrch!

Herec Nikolaj Coster-Waldau totižto v rozhovore pre Collider prezradil, že posledná séria sa začne natáčať už čoskoro. Doteraz sa odhadovalo, že prvé kamery uvidíme až o rok, no skutočnosť je prekvapivo iná! Nikolaj prezradil, že sa všetci herci vrátia na pľac už v Októbri! Vraj konečne dostanú scenáre a on sám je veľmi zvedavý, ako všetko skončí! Čo teda natáčanie v Októbri znamená pre dátum vydania seriálu?

game of thrones
8. séria Game of Thrones pravdepodobne príde v rovnakej dobe ako všetky série doteraz; Zdroj: elo7.com.br

To znamená, že si na poslednú sériu namiesto doteraz odhadovaných dvoch rokov počkáme pravdepodobne iba rok! Seriál by mal teda pokračovať rovnako ako doteraz, s tým, že premiéra by mohla byť opäť v Júly! Je síce škoda, že sa rozlúčime iba so šiestimi epizódami, no netreba zabúdať na to, že HBO má v pláne urobiť predĺžené, hodinu a pol dlhé až dvojhodinové epizódy. No a to je niečo, na čo sa nedá netešiť! Ak máme súdiť podľa kvality práve prebiehajúcej série, HBO dá do veľkého finále všetko čo môže. Určite si uvedomujú, že takýto hit pravdepodobne znova mať nebudú a tak sa s ním rozlúčia poriadne! My teda tvorcom a hercom želáme veľa šťastia a nech nám naservírujú koniec, na ktorý sa bude dlho v televíznej histórii spomínať!

Tešíte sa, že natáčanie poslednej série začne už v Októbri? Čo si zatiaľ myslíte o siedmej sérii? Napíšte nám do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -