Chcete vedieť viac o hre Ghost of Tsushima? Sledujte štvrtkové State of Play

Nenechajte si ujsť

Roland Brožkovič
Roland Brožkovič
Ahojte, volám sa Roland, mám 21 rokov a študujem masmediálnu komunikáciu v Trnave. Vo voľnom čase pozerám filmy, seriály, e-športy alebo hrám počítačové hry. Rád cestujem a objavujem nové miesta.

Celé State of Play bude o hre Ghost of Thushima

Ghost of Tsushima je popri The Last of Us: Part II poslednou veľkou exkluzivitou, ktorá vyjde ešte na systém PlayStation 4. Prednedávnom sa posunul dátum vydania na 17. júl 2020, no ak chcete o hre vedieť viac, nemusíte tak dlho čakať, môžete sledovať livestream.

Sony na svojom oficiálnom PlayStation blogu oznámilo, že najbližšia relácia s názvom State of Play, v ktorej sa predstavujú nové hry a trailery, bude celá venovaná práve Ghost of Tsushima.

Ghost of Tsushima
Zdroj: wallpaperaccess.com

Naživo ju budete môcť sledovať už tento štvrtok (14.5.2020) o 22:00 nášho času na službách ako YouTube alebo Twitch. Celé to má trvať až 18 minút.

Zrejme nám autori ukážu niečo z gameplayu a bližšie nám predstavia mechaniky hry. Samozrejme, ak sa z nejakého dôvodu nebudete môcť pozerať na livestream, všetko dôležité nájdete následne aj na našej stránke.

Sony však nezabudlo pripomenúť, že nemáme čakať žiadne nové informácie ohľadom PlayStation 5. Tie si japonský gigant poctivo stráži a vraj sa ich dozvieme včas.

Zdroj: blog.us.playstation.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -