Zahrajte si hru zo Simpsonovcov priamo vo vašom internetovom prehliadači

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Siedma séria populárneho kresleného amerického sitkomu Simpsonovci obsahovala epizódu, v ktorej Bart kradol v obchode. V dieli, ktorý vyšiel u nás pod názvom „Marge, nemáš se čím chlubit“ vyšla bojová videohra na štýl Mortal Kombat, ktorú každý chcel. Jej názov bol Bonestorm (alebo u nás Kostilam). Hra zo Simpsonovcov teraz skutočne vyšla.

Hra zo Simpsonovcov vo vašom prehliadači

Hovoríme však o inom titule z tejto epizódy. Po tom, ako celá rodina utrpela hanbu, bolo Bartovi odpustené a ten dostal vytúženú hru k Vianociam. Alebo aj nie. Marge sa nechala nahovoriť obchodníkom ku kúpe podpriemernej videohry s odôvodnením, že ju všetci mladí hrávajú. Ide o golf s názvom Lee Carvallo’s Putting Challenge.

Ako môžeme vidieť z ukážky, nejde o nič svetoborné, a chápeme tak Bartovu neprílišnú radosť. Nebol by to však internet a jeho používatelia, keby sa nepustili do výroby skutočnej hry. Vyrobil ju Aaron Demeter a je tak zábavne nevtipná, ako by ste mohli čakať. Na svojom Twitteri ju dokonca zdieľal aj jeden z autorov seriálu, Bill Oakley.

Ak by vám odkaz v twitterovom poste náhodou nefungoval, hru si môžete vyskúšať priamo vo svojom prehliadači. A to na tomto odkaze.

Pobavila vás aspoň na pár sekúnd táto hra? Myslíte si, že sú fanúšikovia z internetu šialení? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -