HBO Max: Seriál Peacemaker dostáva prvé zábery, v ktorých si z neho hneď robia srandu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

HBO Max ukazuje, že Peacemaker bude aj naďalej blbec

Streamovacia služba od HBO zverejnila video, v ktorom predstavujú svoje najnovšie projekty. Vďaka budúcnosti HBO Max vidíme aj prvé zábery zo seriálu Peacemaker. Ako všetci dobre vieme, ide o spin-off tejto postavy z filmu The Suicide Squad: Samovražedná misia.

Film vytvoril James Gunn a predstavil naozaj novú, unikátnu a nesúrodú skupinu hrdinov (či antihrdinov). Jedným z nich je aj Peacemaker, ktorý sa však ukázal aj vo veľmi negatívnom svetle. Kvôli udalostiam, ktoré sa stali, však vieme, že postava, ktorú hrá John Cena, bude ďalej prinášať na svet mier. Svojim vlastným spôsobom. Myslíme, že slová režiséra hovoria za všetko, keď sa na jeho adresu vyjadril iba tak, že je „ten najväčší kretén na svete“.

HBO chystá poriadnu nádielku

Video ukazuje chystané projekty, ktoré sa dostanú v najbližsom roku na streamovaciu službu. Dostaneme pokračovania seriálov Succession, Curb Your Enthusiasm, Gossip Girl Euphorie. Milým prekvapením pre fanúšikov je aj návrat Sexu v meste na obrazovky. Ďalej predstavujú filmy Duna, King Richard a The Matrix Resurrections.

V rámci neho bol však predstavený aj Peacemaker. Bude mať osem epizód a k všetkým z nich napísal scenár práve Gunn. Zároveň aj päť z nich režíroval. Ostatné tri pripadli režisérom Jody HillBrad Anderson, a Rosemary Rodriguez. Na malé obrazovky by sa mal dostať počas januára 2022.

Cena dostane peknú kôpku hereckej posily

Okrem Cenu si v seriáli zahrajú Steve Agee, Freddie Stroma, Danielle Brooks, Robert Patrick, Chukwudi Iwuji. Lochlyn Munro, Annie Chang, Christopher Heyerdahl, Elizabeth Ludlow, Rizwan Manji, Nhut Le, Alison Araya, Lenny Jacobson a Jennifer Holland.

Práve postavu poslednej menovanej, Emiliu Halcourt, vidíme v záberoch. Peacemaker vchádza do reštaurácie, kde sa ho spýta, prečo je stále v kostýme. Odpovedá jej iba sucho, že „Je to uniforma“. Následne vidíme trocha akcie, napríklad kde do kameňa vystrieľa znak mieru.

Peacemaker
Zdroj: twitter.com

Hercov vtip preniesli aj do seriálu

HBO Max s týmto krátkym záberom na seriál Peacemaker odkázalo na dlhšie fungujúci vtip. Cena sa tak trochu hrá na svoju postavu všade, kde len môže. Vo svojej „uniforme“ sa ukázal aj na tour okolo filmu The Suicide Squad, v rozhovoroch, talk šou a dokonca aj na červenom koberci.

Skvelý vtip od herca aj režiséra. Je vidieť, že spolupráca im obom sadla. Vidíme, že samotný James Gunn je natoľko nadšený, že nás neustále informuje prostredníctvom svojich sociálnych sietí. Počas posledných týždňov zdieľal popisky, plagáty a obrázky k seriálu.

seriál Peacemaker
Zdroj: news.fr-24.com

Prinesie aj viacero postáv z DC univerza

Hovorí, že ide o skvelú možnosť ako sa pozrieť na svetové problémy cez optiku tohto hrdinu/záporáka, jednoducho najväčšieho blbca na svete. Hovorí ale, že sa môžeme tešiť aj na viacero postáv z DC univerza a predstaviť príbeh každého z nich.

Ako sa vám páčia zábery, ktoré zverejnilo HBO Max zo seriálu Peacemaker? Tešíte sa na samostatný projekt najväčšieho blbca na svete? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -