Pozrite si trailer na animovanú marvelovku Hit-Monkey. Prináša hviezdne hlasy a sľubný príbeh

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na seriál Hit-Monkey od Marvelu

Marvel má plné ruky práce so svojimi samostatnými seriálovými projektami na Disney+. Popri aktuálne vychádzajúcom What If…? a chystanom Hawkeyeovi je tu aj trochu iná spolupráca. Tú majú so spoločnosťou Hulu a prinášajú animovanú sériu pre dospelých o netradičnej postave z komiksov. Pozrite si prvý trailer na Hit-Monkey.

Táto Opica sa na stránkach komiksov prvý raz objavila v roku 2010. Ide o snežnú opicu z japonských Álp, ktorá musí opustiť svoj pokojný život v horúcich prameňoch. Niekto jej totiž zabil rodinu, a tak sa vydáva na krvavú cestu pomsty. Našťastie ale makak ovláda bojové umenie naučené od zabijaka, ktorému predtým zachránil život.

Opica – zabijak zabijakov

Keď si myslíte, že toto je šialené, tak si ešte počkajte. Tento zabijak zabijakov s miernymi problémami s ovládaním hnevu má toho viac. Na jeho ceste za tým, kto vyvraždil jeho kmeň, mu pomáha netradičná postava. Je to duch Brycea, tiež bývalého vraha, ktorého zabili. Teraz opicu sprevádza ako jej (nechcené) svedomie.

Opica je vo svojom vnútri dobrá, sama sa spytuje za hrozné činy, ktoré musí spraviť. O tom sa nás budú snažiť presvedčiť tvorcovia Josh Gordon a Will Speck, ktorí fungujú aj ako výkonní producenti. Táto dvojica už spolu režírovala komédie Ľadovo ostrí v roku 2007 a Vianočná párty v roku 2016. A ich snahe priniesť ďalší hit svedčí aj hviezdne obsadenie.

hit-monkey
Zdroj: youtube.com

Trailer na Hit Monkey predstavuje dabérov

Jason Sudeikis ako Bryce – svetový zabijak, ktorý spravil v živote blbé rozhodnutia. Utápa sa v smútku a gamblerstve, ale keď ide o triafanie cieľov, ťažko nájdete lepšieho. Keď ho zabili v japonských horách, vytvoril si silné puto s Opicou na ceste za pomstou. So svojim cynickým pohľadom na svet je hrozným mentorom, ale musí vstúpiť hlboko do seba, aby svojmu učencovi pomohol na jeho ceste.

George Takei ako Shinji – osobný služobník a muž, ktorý stojí za politickou kariérou Kena Takaharu. Lenže keď toho zasiahne tragédia, je na Shinjim, aby priniesol politické vízie ďalej. Vyhľadá Kenovu neter Akiko, ktorej zabili rodičov, a vychováva ju ako vlastnú. Aj ju ukazuje trailer na seriál Hit-Monkey.

hit monkey
Zdroj: joblo.com

Politici aj policajti idú po Opici

Akiko nahovorí Olivia Munn. Je šikovná, ambiciózna, silná – a navyše je to nevlastná
vnučka Shinjiho Yokohamu, budúceho premiéra Japonska. Študovala v zahraničí, tak je svojmu strýkovi schopná dodať aj viac pohľadu na svet „zo západu“. Lenže nie je iba dobrej nátury – ako bude séria pokračovať, postupne odhalí aj jej temnú stránku.

A ešte tú máme z dôležitých postáv policajnú dvojicu. Nobi Nakanishi bude hlasom Ito – jediným členom tokijského policajného oddelenia, ktorý do neho dokáže priniesť srandu. Zároveň je jediným v meste, kto má tušenie, že Opica je v skutočnosti dobrým chlapíkom (teda makakom). Ale nakoľko mu nikto neverí, musí kopať skutočne hlboko, aby obnovil svoju česť (a narazí pri tom aj na vlastných démonov).

hit-monkey-hulu
Zdroj: mamasgeeky.com

Hit-Monkey je dobrý opičiak, ale nie všetci tomu veria, ukazuje trailer

Dokonca mu neverí ani jeho parťáčka Haruka, ktorej hlas poskytne Ally Maki. Prichádza do Tokia z menšieho mesta so snami ako napraví skorumpované mesto. Lenže dokáže sa držať svojich zásad pri toľkom tlaku? Pri tom jej pomôže novonájdený mentor, ktorého vždy hľadala. Lenže nerozdelí ich tento názor natoľko, že sa stane iným policajtom, akým chcela vždy byť?

No a nakoniec Opica. Jej hlasom bude Fred Tatasciore, ktorý je v podstate veteránom v dabingoch animovaných postáv, vrátene projektov Marvelu. Seriál Hit-Monkey by si mali diváci pozrieť na službe Hulu 17. novembra, a to hneď všetkých 10 častí.

Ako sa vám páči trailer na seriál Hit-Monkey? Vedeli ste o tomto chystanom projekte o netradičnom hrdinovi zo stránok Marvel komiksov? Čo hovoríte na hviezdne obsadenie? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -