Hellboy sa predstavuje v prvom pekelnom traileri! Pôjde o úspešný reštart?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Hellboy trailer

Nový Hellboy projekt si za posledných pár rokov prešiel naozaj mnohým. Najprv ho totiž štúdio začalo pripravovať ako pokračovanie úspešnej série z roku 2004. Keďže sa tak ale malo stať bez otca série Guillerma Del Tora, hlavný predstaviteľ vtedajšieho Hellboya, Ron Prelman sa odmietol do projektu vrátiť. Keď sa teda našiel nový režisér, Neil Marshall, štúdia sa rozhodlo projekt prerobiť na reštart celej série.

Pôjde teda o úplne nového Hellboya a to v úplne novom formáte. Štúdio si totiž presadilo rating R, takže je vo filme povolené drsno nadávať, nejaká tá nahota a hlavne krv spojená s hrubým násilím. Nový Hellboy nám teda bude môcť ukázať všetko čo je v ňom a my len dúfame, že tvorcovia svoju šancu neprepásnu. Okrem nového formátu je však zaujímavé aj meno hlavného predstaviteľa, ktorým sa nestal nikto iný ako sám David Harbour.

Toho môžete poznať najmä zo seriálu Stranger Things, kde si zahral milovaného šerifa Jima Hoppera. Uvidíme teda, ako sa popasuje s touto démonickou rolou. Nový Hellboy bude samozrejme len ďalšou komiksovkou budúceho roka. Konkurenciu ale bude mať naozaj veľkú, keďže jeho dátum premiéry je zatiaľ stanovený na 11. apríl, čo je len pár dní pred obrovskou Marvelovkou, Avengers: Endgame.

Čo hovoríte na nový trailer? Bude podľa vás nový Hellboy rovnako dobrý ako staré filmy? Zaujal vás tento reštart alebo by ste radšej videli späť v roli Rona Perlmana? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -