Zrušený Hellraid sa vráti do Dying Light v podobe DLC. Kedy ho môžeme očakávať?

Nenechajte si ujsť

Leonard Priesol
Leonard Priesol
Ahoj, volám sa Leonard a mám 18 rokov. Som z Galanty. Študujem na strednej odbornej škole polygrafickej v Bratislave. Medzi moje hobby patria hry, filmy a cvičenie.

Dying Light je jednou z najlepších zombie hier vôbec. Ľudia si ju nevedia vynachváliť a za jej skvelé spracovanie hovoria aj jej vysoké hodnotenia. Hra dostáva aktualizácie a DLC zadarmo dodnes. Je vidno, že Techlandu na Dying Light záleží. No pred ním mal Techland pracovať na niečom úplne inom.

Hellraid
Zdroj: wall.alphacoders.com

Na Hellraid sa po Dying Lighte skoro zabudlo

Dlho pred vydaním Dying Light vývojári pracovali na hre s názvom Hellraid. Išlo o hack and slash hru s väčším dôrazom na príbeh a kooperáciu. Hra mala vyjsť na PC, Xbox 360 a PlayStation 3. Techland ale Hellraid stále odkladal, aby mal viac času na Dying Light, ktorý vyšiel v roku 2015. Odvtedy sa ale o Hellraide nepočulo, a tak sa zdalo, že bol titul zrušený.

Techland ale predvčerom vydal na YouTube video s názvom Dying Light – Hellraid teaser. Znamená to, že sa Hellraid po tých rokoch vráti? Áno, no v inej forme, než sme čakali. Techland totižto plánuje vydať Hellraid ako samostatné DLC do Dying Light. Samozrejme s tým, že sa nápady a koncept nezmenia.

V Dying Light sú všade po meste rozmiestnené safe rooms, v ktorých ste v bezpečí pred zombíkmi. Najväčšou z nich je Tower. A práve v Toweri nájdete v pivnici starý herný automat spolu s Hellraidom. Zatiaľ sa nevie, či bude DLC platené, alebo ho naopak autori znova sprístupnia zdarma. Takisto sa nevie ani presný dátum vydania.

DLC má vyjsť na PlayStation 4, Xbox One a PC. Podľa krátkeho teaseru by sme sa ho mali dočkať niekedy v lete. Hellraid sa opisoval ako kombinácia toho najlepšieho z Dead Islandu, The Elder Scrolls a taktiež známeho FPS titulu z roku 1990 – Hexen.

Počuli ste o Hellraide pred Dying Lightom? Dajte nám vedieť do komentárov! 

Zdroj: gameranx.com, twitter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -