2K Games ohlásilo novú hru. WWE 2K21 to však tento rok nebude

Nenechajte si ujsť

Leonard Priesol
Leonard Priesol
Ahoj, volám sa Leonard a mám 18 rokov. Som z Galanty. Študujem na strednej odbornej škole polygrafickej v Bratislave. Medzi moje hobby patria hry, filmy a cvičenie.

Minulý piatok nám vydavateľské štúdio 2K Games oznámilo, že si po minuloročnej časti dáva prestávku. Potvrdilo sa zrušenie WWE 2K21, no wrestlingoví fanúšikovia nemusia zúfať. 2K Games na nich totižto nezabudlo a pripravilo si pre nich niečo nové. Miesto WWE 2K21 tento rok vyjde WWE 2K Battlegrounds. A áno, bude to naozaj iné.

2K Battlegrounds
Zdroj: xboxachievements.com

Po minuloročnej katastrofe sme čakali, čo bude ďalej

Po minuloročnom sklamaní WWE 2K20 sa milovníci wrestlingu pýtali, čo bude ďalej a či vôbec vznikne WWE 2K21. Na WWE 2K20 pracovalo samotné štúdio Visual Concepts bez Yuke’s. Yuke’s pracovalo na wrestlingových hrách dlho predtým, no na vývoji WWE 2K20 sa nepodieľalo. Možno aj práve preto hra skončila ako najhoršie hodnotená wrestlingová hra vôbec.

Vytvorenie vlastnej postavy nefungovalo, online padalo a celá hra bola plná bugov. Niektorí dokonca tvrdia, že ani najnovšie patche hre nepomohli a niektoré bugy stále pretrvávajú. Po tomto zlyhaní sme očakávali, že sa WWE 2K21 zruší. Tak sa aj stalo, no 2K Games potvrdilo WWE 2K Battlegrounds, ktoré má byť náhradou za WWE 2K21.

Nová hra bude skôr arkádou, než simuláciou

WWE 2K Battlegrounds má plánovaný dátum vydania niekedy na jeseň. Hra by sa mala dostať na PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. WWE 2K Battlegrounds vzniká v spolupráci so štúdiom Saber Interactive, ktoré ma s arkádovými športovými titulmi skúsenosti vďaka NBA 2K Playgrounds. Ich nová hra má ponúknuť hráčom úplne novú skúsenosť zo sveta wrestlingu.

Hrateľnosť bude akčná, arkádová a zábavná spolu s nezvyčajným dizajnom postáv, ktoré svojim vzhľadom pripomínajú WWE All Stars. Visual Concepts si tak odkladá WWE 2K21 na budúci rok a sľubujú, že všetky problémy budú vyriešené a hra bude baviť veteránov aj nováčikov. Na vývoj WWE 2K21 bude dohliadať Patrick Gilmor, ktorý ma viac ako 25 rokov skúseností.

Tešíte sa na WWE 2K Battlegrounds? Napíšte nám do komentárov! 

Zdroj: indian-tv.cz, venturebeat.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -