Hra The Lord of the Rings: Gollum sľubuje zážitok pre všetkých fanúšikov Pána Prsteňov

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Hra The Lord of the Rings: Gollum

Fanúšikovia hier obsahujúcich prvky Pána prsteňov sa môžu začať radovať. Nový titul vytvára nemecká vývojárska spoločnosť Deadalic. Poďme sa spolu pozrieť, aké informácie nám hra The Lord of the Rings: Gollum zatiaľ odhalila.

Vlastnícke práva patria stále filmovému štúdiu Warner Bros., ale Deadalic myslelo na všetky detaily. Prostredníctvom majiteľa spoločnosti Middle-earth Enterprises si tento ambiciózny projekt získal práva na knižné predlohy. Vývojári tak majú v rukách všetky cennosti Stredozeme, z ktorej môžu vytiahnuť ktorýkoľvek príbeh ich zaujme.

Kedy si ju zahráme?

O hre zatiaľ veľa informácii nevieme, ale všeobecný dátum vydania bol spoločnosťou Deadalic prezradený už dávnejšie. Dočkať by sme sa jej mali niekedy v roku 2021. Presný deň zatiaľ neprezradili.

hra lord of the rings gollum
Zdroj: looper.com

Zatiaľ neboli vypustené žiadne trailery, upútavky ani ilustračné fotografie. Do tejto chvíle sme sa mohli uspokojiť jedine nad logom hry, ktoré v sebe skrýva aj hlavnú postavu. Temný dizajn určite nesklamal a logo zaujalo.

Podľa slov spoločnosti Deadalic bude najnovšia herná adaptácia Pána prsteňov ako prvá dostupná len na PC, ale pracovať by sa malo aj na verziách pre PlayStation a Xbox. Vývojári to potvrdili len nedávno, ako informuje portál IGN.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Príbeh hry

Aj v tomto smere nám veľa informácií podaných nebolo. Vieme však, že sa dejová línia hry nás presunie ešte pred knižné predlohy a v samotnom príbehu sa bude vyskytovať viacero neznámych postáv.

Predstaviť hráčom nové postavy nemusí byť vôbec zlý nápad, ale taktiež to nezaručuje úsmev. Základom vývojárov spoločnosti Deadalic bude priniesť prívetivý dizajn, ktorý bude vedieť okúzliť rovnako ako filmové adaptácie. Ale nakoľko vieme, že v Stredozemi je priemerná dĺžka života pomerne vyššia ako ta naša, predstaviť sa môže aj hŕstka našich obľúbených hrdinov.

Čo si myslíte o nadchádzajúcej hre Lord of the Rings: Gollum? Vaše názory nám nezabudnite napísať do komentárov.    

Zdroj: ign.com, looper.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -