Do hry Fortnite zavítal nový skin Harley Quinn a veľa iných noviniek z filmu Bird of Prey

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Vyzerá to tak, že hráči známej hry Fortnite si opäť prídu na svoje, pretože v Battle Royale titule sa objaví aj  samotná Harley Quinn. Hra dostala aktualizáciu, v ktorej sa nachádzajú aj niektoré prvky z DC filmu Birds of Prey. Nechýbajú ani všelijaké nové misie, ktoré so sebou prinášajú nové výzvy.

Ako sme si mohli všimnúť už v minulosti, Fortnite ide s dobou a prispôsobuje sa niektorým svetoznámym filmovým premiérám. Naposledy sa tak stalo pri zakončení vesmírnej ságy filmom Star Wars: Vzostup Skywalkera alebo taktiež pri minuloročnom MCU filme Avengers: Endgame.

Čo okrem skinu Harley Quinn bude obsahovať hra Fortnite?

V obmedzenom čase môžu hráči okrem Harley Quinn získať aj iné skiny, ako napríklad Harley Hitter. Nechýbajú ani Punchline Pickaxes. Hráči, ktorí sa budú snažiť získať viacero exkluzívnych skinov, musia splniť špeciálne misie. Tie otvoria rôzne odmeny, kde sa môžete zo skinu Lil Monster XoXo Harley dostať až na Always Fantabulous Harley skin.

Táto špeciálna udalosť sa skončí už 17. februára, kedy bude odmenených TOP 30 hráčov v sólo, duo alebo squad.

DC novinka Bird of Prey je momentálne v kinách

Novinka s jazykolomným názvom Vtáky noci a fantastický prerod jednej Harley Quinn bola už od samého začiatku odsudzovaná, keďže svojou témou nápadne pripomína Suicide Squad. Ďalšia skupinka zloduchov, ktorá sa spojí proti ešte väčšiemu zlu a spoločnými silami zachráni svet. Jediným rozdielom je, že v tejto skupine by ste testosterón hľadali len márne. Tentokrát máme dočinenia s tímom zloženým čisto zo silných a emancipovaných žien, ktoré ani náhodou nepotrebujú mužov.

Harley Quinn skin
Zdroj: looper.com

Vtáky noci si zakladajú hlavne na téme rozchodu, osamostatnenia sa a ženskej sile. Mnohí v tom môžu vidieť len prevtelenie feministickej propagandy, no to má od pravdy veľmi ďaleko. Jednoducho ide o šialenú babskú jazdu, na ktorú nebudú brať do kina partneri svoje polovičky, ale presne naopak. Alebo zoberú len kamarátky.

Či už ste film videli alebo nie, do kina sa oplatí zájsť. To isté určite platí aj o hráčoch hry Fortnite, ktorí nemusia ísť ani do kina, ale stačí im zapnúť hru a postupovať podľa návodu.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Páči sa vám najnovší skin do hry Fortnite, alebo si myslíte, že je Harley Quinn zbytočne precenená? 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -