Trailer k filmu Ip Man 4: The Finale sľubuje poriadku dávku bojových umení

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Trailer na Ip Man 4: The Finale – Herec Donnie Yen ešte stále dokáže bojovať. Svoju úlohu si zopakuje ešte raz a táto akčná séria navždy ukončí svoju púť. K dnešnému dňu si môžeme pozrieť aj prvý náhľad na film, ktorý definitívne nebude zaostávať za svojimi predchodcami.

Vo filme Ip Man 4 nechýba ani legendárny Bruce Lee

Okrem traileru nám tvorcovia prezradili aj oficiálny dátum vydania filmu, ktorý padol na 25. december 2019 a tak si budeme môcť užiť vianočné sviatky v kruhu bojových umení. Film nás zavedie do čias, v ktorom hlavná postava smúti za stratou svojej manželky. Veľkou oporou mu je vlastný syn, s ktorým sa veľmi rýchlo posúvajú vpred. Spoločne odchádzajú do Spojených štátov a hľadajú nové miesto, ktoré im prinesie pokojný život.

To sa však zmení v momente, kedy na neho začne spoločnosť útočiť rasizmom a dávkou diskriminácie. Ip Man si začne uvedomovať, že sa to nevyvíja podľa jeho predstáv a na útok spoločnosti bude musieť zaútočiť svojim spôsobom. Bojové umenia, prúdiace jeho krvou, sa dostávajú na povrch a hlavná postava si bude musieť opäť vybojovať cestu von z nechutného pekla.

V zámorí taktiež stretáva aj Brucea Leeho, kde ho táto legenda vyzýva ukázať jeho znalosti v bojových umeniach. Vzdialený na míle ďaleko od domova sa neskôr dostáva do sporu s americkou vládou.

Film zrežíruje Wilson Yip Wai Shun. Okrem hlavnej postavy stvárnenej Donniem Yenom sa môžeme pripraviť na herecké obsadenie, medzi ktoré sa zaradili Wu Yue, Van Ness, Scott Adkins, Kent Cheng, Chan Kwok Kwan Danny, Kanin Ngo, Chris Collins a Vanda Margraf.

Spomínaný trailer nájdete vyššie v článku a určite stojí za vaše pozretie. Všetky vaše postrehy nám nezabudnite napísať do komentárov.

Zdroj: hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -