J.K. Rowlingová už píše scenár k filmu Fantastické Zvery 3! Je to dobré znamenie?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

J.K. Rowlingová už píše scenár k filmu Fantastické Zvery 3!

Úspešných filmových sérií je vo svete skutočne málo. Aby si každá z nich udržala nejakú tú kvalitu, musia vedieť, kedy prestať. Harry Potter to vedel. Išlo o neskutočne populárnu sériu, ktorá perfektne adaptovala milované knihy a spravila z tohto mena absolútny fenomén. Síce sa teda aj oni snažili vydržať čo najdlhšie (posledný diel bol rozdelený do dvoch filmov), museli si dávať pozor, kedy a ako skončia.

Ako teda zopakovať ich úspech? Warner Bros už skúšalo všeličo, no nič nefungovalo ako tento čarodejnícky svet. Po pár rokoch sa teda rozhodli, že práve ten jednoducho rozšíria o nové postavy alebo vyrozprávajú počiatky už známych mien. Vytvorili teda sériu Fantastic Beasts (Fantastické Zvery), ktorej po úspešnom prvom dieli rovno odklepli ďalšie štyri pokračovania. Čaká nás teda nová čarodejnícka päťdielna séria. No a síce sa druhý diel ešte len dostane do kín, autorka kníh a scenáristka celej novej série, J.K. Rowlingová už potvrdila, že pracuje na treťom scenári k Fantastickým Zverom, keďže už dokončila prácu na novej nečarodejníckej knihe.

Spisovateľka knižnej série Harry Potter a scenáristka filmovej série Fantastické Zvery, J.K. Rowlingová
Spisovateľka knižnej série Harry Potter a scenáristka filmovej série Fantastické Zvery, J.K. Rowlingová; Zdroj: collider.com

Asi všetci musíme byť neskutočne radi, že práve autorka a stvoriteľka tohto sveta sa stará o všetky filmové repliky. Predsa len, kto iný by tento svet poznal lepšie? Určite to ale znamená, že dvojka nebude žiadnym sklamaním. Na to, aby sa púšťala do ďalšieho projektu totiž potrebuje povolenie štúdia. My teda dúfame, že séria sa s každým ďalším dielom stane lepšou a lepšou, pretože jednotka síce bola dobrým dobrodružstvom z tohto sveta, nešlo zrovna o perfektný film. Od druhého dielu teda chceme určite viac, keďže klamali by sme, ak by sme povedali, že nechceme vidieť, ako to s Newtom Scamanderom a Grindelwaldom pokračuje ďalej.

Máte radi túto sériu? Ste radi, že Rowlingová už píše pokračovanie? Čo od tejto série očakávate? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -