James Franco prichádza s novým filmom Future World, ktorý pripomína kultového Mad Maxa! Čo všetko nám odhalil prvý trailer od štúdia Lionsgate?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Film Future World

Po úspechu filmu The Disaster Artist sa James Franco púšťa do ďalšieho veľkolepého projektu. Herec a režisér v jednej osobe by mal totižto priniesť sci-fi thriller, v ktorom si sám zahrá hlavnú úlohu. Film nesie názov Future World a určite vám bude niektorými prvkami pripomínať iné famózne dielo. Pestrá farebnosť a komplikovaný kostýmový dizajn. Reč je o hite z roku 2016, ktorý ste určite videli – Mad Max: Zbesilá cesta. Nadchádzajúce dielo od James Franca sa bude točiť okolo veľkého množstva áut, kyborgov a odkazovať bude na „dokonalú ženu.“ O čom je presne reč? To zistíte až po zhliadnutí prvého traileru, ktorý nájdete nižšie v článku.

Zdroj: legionofleia.com

Novinka so sebou prináša aj hviezdne obsadenie!

Tešiť sa môžeme na filmovú hviezdu Suki Waterhouse, ktorá si zahrá nájomného vraha známeho pod prezývkou „Synthetic.“ Okrem tejto mladej herečky si na striebornom plátne užijeme aj niekoľkokrát spomínaného Jamesa Franca. Tomu bude robiť spoločnosť ďalšia talentovaná dáma menom Milla Jovovich. Okrem iného si vychutnáme aj legendu vo svojom remesle – Snoop Dogga. Tvorca si pre nás pripravil aj jednu tajomnú postavu, ktorá je známa pod menom „The Queen.“ Tento záhadný charakter si zahrá nestarnúca Lucy Liu.

Na projekte Future World pracuje aj kameraman Bruce Thierry Cheung, ktorý bude pomáhať pri vytváraní všetkého dôležitého. Tento pán už s Francom spolupracoval, a to pri jeho filmoch In Dubious Battle, Bukowski a The Sound and Fury.

Štúdio Lionsgate si už stanovilo aj oficiálny dátum vydania v USA, ktorý padol na 25. mája. Tento deň sa už nepretržito blíži a už teraz som zvedavý, ako to celé dopadne. James Franco sa za posledné roky so svojimi ambíciami zaradil na vysoké pozície a nikto nebude mať právo sa čudovať, ak sa jeho nadchádzajúci film Future World zaradí medzi filmové úspechy. To však posúdite sami pri prezretí prvého traileru!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -