Film Batgirl je aj naďalej realitou a už má scenáristu! Čo od toho vlastne máme čakať?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Film Batgirl je aj naďalej realitou a už má scenáristu!

O tom, že Waner Bros má vo svojich DCEU filmoch totálny chaos už vieme nejakú dobu. Ukazuje sa to totiž na neustále meniacich sa filmových štáboch, režiséroch, scenáristoch, na nestálych pripravovaných projektoch a aj výsledných nedokončených filmoch. Skrátene, Warner Bros má vo svojej DCEU sérii absolútny neporiadok. Dnešné správy nás teda absolútne nezaskočili, keďže pri tomto filme skutočne nevieme, čo od neho očakávať.

Pamätáte si na Batgirl od režiséra Josha Whedona? Nuž, pred niekoľkými týždňami práve tento človek, ktorý pomáhal dokončiť Justice League, z projektu odstúpil. No a keďže bol film s Batgirl jeho vlastný nápad, pochopiteľne sme očakávali, že sa celý projekt ukončil s jeho odchodom. Podľa všetkého sa však Warner Bros tento projekt zapáčil a určite s ním neplánujú tak rýchlo skončiť. Práve dnes totiž oficiálne najali scenáristu filmu.

Batgirl v komiksoch
Batgirl v komiksoch; Zdroj: twitter.com

O scenár sa postará ženská scenáristka, začiatočníčka vo svojom obore, Christina Hodson. Tá má zatiaľ na konte len neúspešný film Unforgettable s Rosario Dawson a Katherine Heigl. Tento rok si od nej ešte pozrieme film Bumblebee: The Movie, čo bude prvý spin-off film z Transformerskej série. Podľa všetkého dokonca Hodson pomáhala písať komiksovú sériu od DC menom Birds of Prey, kde sa pravidelne stretávala aj s postavu Batgirl. Výber scenáristky teda nie je žiadný zázrak, no aspoň jej komiksová skúsenosť nám dáva nejakú nádej na dobré uchytenie postavy.

Každopádne, Warner Bros mení plány každú sekundu a absolútne netušia, kam so svojou filmovou sériou majú vlastne ísť. Určite nás prekvapujú svojím prístupom k postavám, keďže nám radšej dajú film s Batgirl a napríklad takého Batmana si predstavia vo filme so Supermanom (o Justice League ani nehovoríme). Keďže teda sami nevedia, čo od filmov chcú mať, my teda ani nepovieme, čo od tohto konkrétneho čakáme my. Predsa len, aj tak sa plány za pár mesiacov určite zmenia.

Čo hovoríte na film Batgirl? Chcete tento film vidieť aj napriek tomu, že už ho nerobí Joss Whedon? Ste spokojní s výberom scenáristky? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -