Jarné PlayStation zľavy sú tu! Vybrané tituly si môžete kúpiť ešte pred Veľkou nocou za akciové ceny

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Jarné PlayStation zľavy

Spoločnosť Sony Interactive Entertainment (SIE) dnes predstavuje jarnú ponuku, v ktorej nájdete PlayStation zľavy na vybrané herné tituly. Zvýhodnené ceny platia od dnešného dňa do 24. apríla alebo do vypredania zásob. Kompletná ponuka obsahuje viac než šesťdesiat hier, od PS5 noviniek až po legendárne herné klasiky a VR tituly.

Príchod jari môžete osláviť vo farebných svetoch PS5 titulov Ratchet & Clank: Rift Apart za 39,99 €, alebo Sackboy: A Big Adventure v cene za 30,99 €. PS4 verzia obľúbeného Sackboya je dostupná dokonca už za 19,99€. Ak patríte skôr medzi fanúšikov ikonického pavúčieho muža, Marvel’s Spider-Man Miles Morales na PlayStation 5 dostanete už za 30,99 €.

Sackboy: A Big Adventure
Zdroj: hdwallsource.com

PS5 novinky aj dohnanie herných restov

V akčnej ponuke nájdete tiež niekoľko významných PS5 titulov uvedených v priebehu minulého roka. Napríklad Returnal, ktorý získal ocenenie na posledných The Game Awards pre najlepšiu akčnú hru, za 39,99 €. Tak ako Death Stranding Director’s Cut za 27,99 €, alebo Destruction Allstars, plné automobilových súbojov v aréne, za 11,99 €.

Ak chcete dohnať herné resty a pokiaľ ste ešte nemali príležitosť si vyskúšať najdiskutovanejšie PS4 bomby posledných rokov, teraz máte ideálnu príležitosť. V jarnej ponuke na vás čaká The Last of Us Part II za 30,99 € a tiež Death Stranding za 19,99 €.

Death Stranding PC
Zdroj: deathstranding.fandom.com

PlayStation HITS kolekcia

Aktuálne akčné zľavy sa tradične týkajú aj kolekcie PlayStation HITS. V nej nájdete napríklad predchodcu nedávno vydaných noviniek v podobe Horizon: Zero Dawn či Gran Turismo Sport. Naladiť sa na pokračovanie obľúbeného titulu s polohobom Kratosom môžete s God of War HITS z roku 2018 (teda remasterovanou verziou tretej hry). Tieto a ďalšie herné tituly z ponuky PlayStation HITS sú v aktuálnej ponuke dostupné za 9,99 €.

25 nových PS5 hier
Zdroj: gamerpoint.com.br

Aj pre majiteľov VR

Majiteľov PlayStation VR potešia akčné ceny na vybrané VR tituly, medzi ktoré patria Iron Man VR za 29,99€, Firewall: Zero Hour VR za 19,99 € a Farpoint VR v cene 9,99 €.

Kompletnú ponuku zliav v rámci veľkonočnej akcie nájdete u vybraných predajcov alebo na:

Zaujali vás jarné zľavy na PlayStation tituly? Doženiete si teraz niektoré resty alebo siahnete po niektorej z herných noviniek? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: TS Sony

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -