J.K.Rowling prezradila smutnú správu. Čoho nikdy nebol Hagrid schopný?

Nenechajte si ujsť

Ak máte Twitter a túto autorku a stvoriteľku čarovného sveta sledujete mohli ste postrehnúť jednu informáciu. Týkala sa dobráckeho čarodejníka menom Hagrid z Harryho Pottera a nechcete to počuť. Vlastne chcete, ale asi nadšení nebudete. Takže, psychicky sa pripravte, zhlboka nadýchnite a ideme na to. Môžem?

„Hagrid by nemohol vytvoriť patronusa. Je to veľmi ťažké kúzlo,“ prezradila Rowlingová.

Prečo toho teda nebol Hagrid schopný?

Ak ste nejakým tým HP fanatikom, tak viete, že Patronus je vlastne vytvorený z pekných myšlienok. A tiež viete, že chudák Hagrid ich teda veľa nemal. Opustený vlastnou matkou, otec mu zomrel a vďaka Voldemortovi bol vyhodený zo školy. Napriek tomu aká dobrá a bezstarostná duša vyzeral byť, na patronusa to nestačilo. No čo už, prirodzený šarm a charizma asi nestačia. Dáva to aj zmysel, kedže školu nestihol dokončiť a na niečo také ako patronus nemal dosť „experience“. Fanúšikovia sú ale sklamaní. Nielen, že to značí, že Hagrid bol veľmi ale že veľmi smutný, navyše nebol schopný mať vlastnú ochranu proti dementorom.

Hagrid a Madam Maxime
Žeby bola v Hagridovom živote aspoň táto chvíľa dobra?

Od zverejnenia toho príspevku používatelia Twitteru vyjadrujú svoj smútok rôzne. A vy? Sklamalo vás to alebo vám je to jedno? Pokojne vyjadrite svoje pocity.

P.S. autorku môžete sledovať na jej Twitter konte tu.

Foto: imgur.com, harrypotterwiki.com

ZDROJtwitter

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -