Legenda sa vracia! Crash Bandicoot, The Last of Us 2, Uncharted: The Lost Legacy a mnoho ďalšieho na PSX 2016!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Neobyčajný filmový portál, to je náš slogan. Tým neobyčajný občas myslíme to, že radi zabrdneme do Offtopic témy ako hry, alebo komiksy. PlayStation Experience 2016 je však akcia, na ktorú sa musíme pozrieť bližšie. Ten sa konal 3-4 decembra v Anaheim Convention Center v Kalifornii. Predstavili nám nové hry, trailery a demo ukážky. Internet však posledných pár dní zažíva svetlé chvíle. Videli sme trailer na Guardians of the Galaxy 2, GotG hru od Telltale, a PSX 2016 to už len zaklincoval. Pozrime sa teda na chvíľu do gamingového sveta a pokochajme sa tým, čo nám táto akcia priniesla.

Crash Bandicoot N-sane Trilogy

Nostalgia. Jediné slovo, ktoré mi pri tejto hre napadne. Remaster tej najznámejšej exkluzivitky na Playstation. Crash Bandicoot bol proste súčasťou každého detstva, a na PS1 sme to milovali. Už je tomu nejaký ten piatok, čo sme sa dozvedeli, že nás čaká remaster na túto úžasnú hru. Na PSX nám však ukázali prvý trailer, a dokonca už máme možnosť vidieť 20 minút z hry. Presnejšie sa jedný o remaster hlavnej Crashovej trilógie. Crash Bandicoot N-sane Trilogy si samozrejme zahráme len ako exkluzivitku na PS4. Ďalší dôvod pre mňa, prečo si ho kúpiť.. Rest in piece PC master race..

Trailer

20-minútový gameplay

Uncharted: The Lost Legacy

Séria Uncharted na seba nenecháva dlho čakať, a po úspechu 4. dielu prichádza niečo nové. Bude to síce samostatná hra, väčšia ako len DLC, ale menšia ako plná hra. Hlavným protagonistom hry však nebude Nathan Drake, ako sme zvyknutí. Bude ňou ženská protagonistka, Chloe Frazer, ktorú si môžeme pamätať z Uncharted 2. Taktiež uvidíme aj druhú ženskú postavu, Nadine Ross, ktorá sa objavila v Uncharted 4. Príbeh sa bude konať po udalostiach Uncharted 4, a vyzerá to naozaj zaujímavo!

Gameplay Trailer

The Last of Us Part II

Pri oznámení tejto hry vybuchol internet, a aj celá herná scéna. Je to tu. Legendárna hra ktorú sme si prvý krát zahrali na PS3 a potom jej remaster na PS4 je späť. The Last of Us 2. Bezchybná grafika, gameplay a emotívny príbeh, to je kombinácia najlepšej hry 21. storočia. Príbeh Joela, a Ellie vo svete plnom zombíkov. Pokračovanie tejto hry by sa malo zamerať na pomstu a nenávisť. Ako môžeme vidieť, Ellie nám riadne vyrástla, a tak sa v príbehu posunieme o niekoľko rokov dopredu. Ellie, gitara a jej spev, to všetko stačí k zimomriavkám aj tam, kde som si myslel, že byť nemôžu. Prvú hru som prešiel 3 krát, a tento trailer som už videl asi 20 krát. Naughty Dog proste vedia, ako robiť hry, a vedia ako rozplakať obecenstvo. Treba niečo viac?

Marvel vs. Capcom: Infinite

Na PSX 2016 sme videli plno trailerov a ukážok, toto je však jedna z posledných, ktoré stoja za pozornosť. Pokiaľ si však chcete pozrieť všetky, nájdete ich tu. A čo teda Marvel vs. Capcom: Infinite? Jednoducho, pokračovanie bojovky medzi Marvel a Capcom (napríklad Street Fighter) postavami. 

Gameplay Trailer

Teaser

Na koniec tu máme hru, ktorá síce nebola ukázaná na PSX 2016, ale deň dopredu na The Game Awards. Jej filmové korene ma proste nútia dať ju sem. Mimochodom, na The Game Awards sme videli aj predstavenie hry Guardians of the Galaxy od Telltale Games.

Death Stranding

O tejto hre toho nikto nevie veľa, a je jednou z najdiskutovanejších hier tejto akcie. Jediné čo o hre vieme, sú mená. Hideo Kojima. Legendárne meno vo svete gamingu. Človek, ktorý stojí za touto hrou. Záruka Kvality. Ďalej filmové mená ako Mads Mikkelsen, Guillermo Del Toro a Norman Reedus. Hra vyzerá strašidelne a weird, rovnako ako Kojimov hororový pokus P.T., ktorý sa na trh ani nedostal.

Foto: Sony

ZDROJyoutube

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -