Vieme, kto si zahrá postavu Cablea vo filme Deadpool 2!

Nenechajte si ujsť

Denis Bandura
Denis Bandura
I am Mr. Meeseeks, look at me

Deadpool 2 a jeho casting na rolu Cablea bol dlhý a namáhavý. Predsa len, je to Deadpool a minulý rok sa mu podarilo niečo, s čím tvorcovia filmu nepočítali. Bol viac než len úspešný. Je to síce film, ktorý stačí vidieť len raz, a potom vás to už nebaví, ale zarobil vyše 750 miliónov dolárov. A to bol ten film skôr vtip, než seriózna komiksovka. No cesta castingu na rolu Cablea je ukončená. A verte, že to bolo namáhavé. Rolu Cablea vyberali z mien ako sú Brad Pitt, Michael Shannon, Russell Crowe, David Harbour, Pierce Brosnan či Kyle Chandler. Teda špičkový hollywoodsky herci, no rolu uchmatol niekto iný. Kto ale?

Cable-and-Deadpool-Long-History
Zdroj: screenrant.com

Josh Brolin si zahrá Cablea!

Presne tak! 49-ročný Josh Brolin si zahrá Cablea! Nie je to po prvý krát, čo sa Brolin dostáva do styku s Marvel Cinematic Universe. Josh totižto už hrá jedného z najmocnejších záporákov v celom Marvel vesmíre. Hrá Thanosa. Taktiež si zahral už aj v komiksovkách ako Jonah Hex, Sin City: A Dame to Kill for a Men In Black 3. Zvláštne je, že do vyhlásenia o tom, že sa stane Cableom nebola medzi ním a filmom Deadpool žiadna spojitosť. Teda Marvel dosť dobre zatajil, koho uvidíme. Každopádne, Brolin to bude mať ťažké. A na pár rokov sa teraz neodpúta od komiksoviek.

9fb282373f11a44e010e01eda4435ce7
Zdroj: pinterest.com

Je možné, že po tomto vyhlásení sa Deadpool nebude natáčať skôr, ako bude dokončený Avengers: Infinity War, pretože na Infinity War sa už pracuje a Brolin v ňom hrá významu úlohu. Tento ťah Marvelu skvelo vyšiel!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -