Filmy

Vieme, kto si zahrá postavu Cablea vo filme Deadpool 2!

Deadpool 2 a jeho casting na rolu Cablea bol dlhý a namáhavý. Predsa len, je to Deadpool a minulý rok sa mu podarilo niečo, s čím tvorcovia filmu nepočítali. Bol viac než len úspešný. Je to síce film, ktorý stačí vidieť len raz, a potom vás to už nebaví, ale zarobil vyše 750 miliónov dolárov. A to bol ten film skôr vtip, než seriózna komiksovka. No cesta castingu na rolu Cablea je ukončená. A verte, že to bolo namáhavé. Rolu Cablea vyberali z mien ako sú Brad Pitt, Michael Shannon, Russell Crowe, David Harbour, Pierce Brosnan či Kyle Chandler. Teda špičkový hollywoodsky herci, no rolu uchmatol niekto iný. Kto ale?

Cable-and-Deadpool-Long-History

Zdroj: screenrant.com

Josh Brolin si zahrá Cablea!

Presne tak! 49-ročný Josh Brolin si zahrá Cablea! Nie je to po prvý krát, čo sa Brolin dostáva do styku s Marvel Cinematic Universe. Josh totižto už hrá jedného z najmocnejších záporákov v celom Marvel vesmíre. Hrá Thanosa. Taktiež si zahral už aj v komiksovkách ako Jonah Hex, Sin City: A Dame to Kill for a Men In Black 3. Zvláštne je, že do vyhlásenia o tom, že sa stane Cableom nebola medzi ním a filmom Deadpool žiadna spojitosť. Teda Marvel dosť dobre zatajil, koho uvidíme. Každopádne, Brolin to bude mať ťažké. A na pár rokov sa teraz neodpúta od komiksoviek.

9fb282373f11a44e010e01eda4435ce7

Zdroj: pinterest.com

Je možné, že po tomto vyhlásení sa Deadpool nebude natáčať skôr, ako bude dokončený Avengers: Infinity War, pretože na Infinity War sa už pracuje a Brolin v ňom hrá významu úlohu. Tento ťah Marvelu skvelo vyšiel!

About author

I am Mr. Meeseeks, look at me
  Related posts
  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Filmy

  Ako si pozrieť celý Marvel Cinematic Universe v chronologickom poradí?

  Filmy

  Dozvedeli sme sa oficiálny dátum vydania filmu Blade? Kedy sa lovec upírov pripojí do MCU?

  Filmy

  Kto všetko bude členom tímu vo filme Avengers 5 a čo zatiaľ o filme vieme?

  Pridaj komentár