Logitech G predstavuje nový káblový headset G335 pre hráčov

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Logitech G, značka spoločnosti Logitech a popredný inovátor hráčskych technológií a vybavenia, predstavuje nový ľahký káblový hráčsky headset Logitech G335 a novú hráčsku myš Logitech G305 v mentolovej farbe. Na Slovensku sa headset Logitech G335 bude predávať od 16. júna v čiernej a bielej farbe za odporúčanú maloobchodnú cenu 69€. Nová bezdrôtová hráčska myš Logitech G305 LIGHTSPEED v mätovej farbe sa bude predávať za 59.99€.

Teší nás, že ideme opäť v ústrety našim fanúšikom a všetkým hráčom. S hráčskym headsetom Logitech G335 pridávame do svojho portfólia nielen veľmi kvalitné, ale zároveň aj jedny z najkomfortnejších a najdostupnejších slúchadiel na trhu,“ povedal Jiří Pacovský, gaming marketing manager spoločnosti Logitech pre Českú republiku a Slovensko.

Logitech G335
Logitech G335; Zdroj: Logitech

S hmotnosťou 240 gramov je hráčsky headset Logitech G335 jedným z najľahších svojho druhu na trhu. Má podobnú konštrukciu ako oceňovaný bezdrôtový headset G733 z farebnej kolekcie Logitech G, je však štíhlejší. Disponuje výmenným nastaviteľným hlavovým pásikom a náušníkmi z mäkkej tkaniny, ktoré sa prispôsobia vašej hlave a zabezpečia dlhodobé pohodlie pri akomkoľvek hernom štýle.

G335 je k dispozícii v čiernej a bielej farbe so zodpovedajúcimi obojstrannými hlavovými pásikmi a je vítaným prírastkom do žiarivo farebnej, zábavnej a pôsobivej sady herného vybavenia. Sú navrhnuté tak, aby ich bolo možné kombinovať s existujúcimi produktmi z farebnej kolekcie Logitech G, a dávajú tak hráčom viac možností, ako si prispôsobiť a personalizovať svoj herný priestor. Sú tiež kompatibilné s doterajšími farebne zladenými hlavovými pásikmi a hravými krytmi mikrofónov.

Logitech G335
Logitech G335; Zdroj: Logitech

Headset Logitech G335 umožňuje jednoduché pripojenie a použitie takmer s akoukoľvek hernou platformou štandardným 3,5 mm audio konektorom. Kvalita zvuku, vstavané ovládacie prvky, koliesko hlasitosti umiestnené priamo na slúchadle a mikrofón vypínateľný pootočením ramena, umožňujú hráčom ponoriť sa naplno do hry bez akéhokoľvek rozptyľovania. G335 má tiež certifikáciu pre aplikáciu Discord, čo je záruka krištáľovo čistého zvuku a dokonale zrozumiteľnej komunikácie.

Cena a dostupnosť

Káblový headset Logitech G335 sa bude predávať na Slovensku a v Českej republike od 16. júna v čiernej a bielej farbe  za odporúčanú maloobchodnú cenu 69€. Hlavové pásiky, ktoré sú už k dispozícii v ôsmych rôznofarebných variantoch, sa predávajú za odporúčanú maloobchodnú cenu 9,99€ za kus a nová bezdrôtová hráčska myš Logitech G305 LIGHTSPEED v mätovej farbe bude k dispozícii za 59.99€. Pre viac informácií navštívte web a blog alebo sa k nám pripojte na Facebooku a Instagrame.

Zdroj: TS Logitech

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -