Kanye West prezidentom USA? Ambiciózny raper bude pokračovať v šľapajách Donalda J. Trumpa!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Predstavte si, že máte vydaných cez 10 hudobných albumov. Ste jeden z najznámejších a najúspešnejších producentov súčasnosti. Vyhrali ste už 237 ocenení. Vo svojom mene máte majetok blížiaci sa 150 miliónom dolárom. K tomuto všetkému ste kamarát so súčasným prezidentom USA, Donaldom J. Trumpom, a radíte sa medzi najvplyvnejších individuálov na svete. Aký je váš ďalší krok? No predsa politika! Bude Kanye West prezidentom USA po voľbách v roku 2024? Poďme sa spolu pozrieť na to, kam až Ye mieri!

Kanye West prezidentom USA
Zdroj: defendernetwork.com

Kanye West prezidentom USA?

„Rozhodol som sa, že v roku 2020 budem kandidovať na prezidenta.“

Kanye Omari West ešte na odovzdávaní cien MTV 2015 povedal, že v roku 2020 bude kandidovať na prezidenta Spojených štátov amerických. Či ho vtedy niekto bral vážne, to je na dlhú diskusiu. Jedno je však jasné – Kanye to myslel smrteľne vážne, avšak s jedným malým háčikom! Ako sme sa dávnejšie dozvedeli, svoju kandidatúru odložil až na rok 2024. Aký na to mal dôvod? Súvisí to nejako s Donaldom Trumpom, ku ktorému má raper čoraz bližší vzťah?

„Ak sa to rozhodnem spraviť, tak sa to aj stane. Nebudem sa len pokúšať.“

Kanye West prezidentom USA donald trump
Zdroj: usmagazine.com

Kanye teda potvrdzuje, že aj po štvorročnom odklade svojho pôvodného plánu si je istý svojou šancou na výhru. Taktiež podotkol, že ako politik nebude naklonený ku ľavici, avšak ani ku pravici. Chystá sa byť takzvaným centristom. Na dôkaz toho výroku už viackrát spomenul, že „má rád“ Prezidenta Donalda Trumpa aj Senátora Bernieho Sandersa, ktorí sú na politickom kompase takmer presnými protikladmi.

„Niekto neuznáva, že ste na oboch stranách… sú to ako moderné bitky gangov. Či už červený alebo modrý – stále ste len červený alebo modrý [Republikán / Demokrat]. Je to rozdelenie. Nemusíme však rozmýšľať, akoby sme boli rozdelení. Musíme myslieť jednotne, pretože v skutočnosti sme jedna rasa, jeden ľud, jedna civilizácia.“

Jeho rozhodnutie posunúť kandidatúru na rok 2024 nakoniec spôsobuje aj to, že vo voľbách nebude musieť čeliť Trumpovi, ktorého podporuje už od jeho zvolenia spred dvoch rokov.

donald trump
Zdroj: cnn.com

Ako by Kanye konal v úrade?

Kanye v rozhovore s rádiom Power 92 Chicago prezradil, že jednou z jeho priorít bude zdravotníctvo. V úrade by chcel dokázať, aby „zdravotný priemysel prosperoval.“ Ako inak, dobre by sa chcel postarať aj o ekonomiku: „Je jedna vec, čo ma Jay-Z a moja žena naučili: nesmieš doj**ať peniaze. To bol problém s veľkým množstvom radikálnych vodcov z minulosti.“ K tomu dodal myšlienku, podľa ktorej by sme mohli zhodnotiť, že by rád pokračoval v ekonomickom pláne súčasného prezidenta:

„Keď do toho pôjdem, keď sa stanem prezidentom, nedo***em prachy, pretože viete čo? Trump nedoj**al prachy. Pracovné možnosti rastú, dane boli zachránené.“

Kanye West a Lil Pump
Zdroj: nme.com

Čo na to vravíte? Zmestila by sa vôbec Kanyeho excentrická osobnosť do Bieleho domu, alebo pôjde o sen, ktorý sa raperovi nesplní? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: youtube.com, independent.co.uk, fortune.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -