FilmyTrailery

Deadpool a Nick Fury v prvom traileri na nadupanú vulgárnu akčnú komédiu The Hitman’s Bodyguard!

Ryan Reynolds a Samuel L. Jackson sa predstavujú v prvom traileri na komédiu The Hitman’s Bodyguard!

Aj vy máte radi, keď sa z ničoho nič objaví film o ktorom ste doteraz ani nepočuli, pozriete si jeho trailer a už len hľadáte, kedy má premiéru? Býva to takto každý rok a vždy nás takýto film prekvapí. Novinka The Hitman’s Bodyguard sa však do tohoto zoznamu dostala už len vďaka svojmu obsadeniu. Samozrejme, teraz už aj vďaka svojej nadupanej ukážke. Kombo Ryan Reynolds a Samuel L. Jackson vo vulgárnej akčnej komédii je totižto splnený sen pre všetkých fanúšikov tohoto žánru. O čom však tento bláznivý počin bude?

Poznáte to, žijeme v nebezpečnom svete. Každý z nás by si prial mať pri sebe nejakého bodyguarda. Každý až na najlepšieho nájomného vraha na zemeguli. No a čo osud nechcel, zrovna ten ho dostal. Spolu totižto dostanú za úlohu zničiť zlého diktátora. Ak sa dovtedy samozrejme nepozabíjajú navzájom. Takto teda znie zatiaľ oficiálne vydaná synopsa k filmu. Na viac detailov ohľadom deja si bohužiaľ budeme musieť nejaký ten čas počkať. Okrem Jacksona a Reynoldsa sa však vo filme objaví i Salma Hayek, Elodie Young a Garry Oldman ako samotný diktátor. Čo z toho teda vznikne zatiaľ môžeme len hádať. My však dúfame, že to bude akčná jazda, ktorá bude stáť za to!

Ako sa vám pozdáva táto komédia? Bolo kombo Reynolds-Jackson podľa vás dobrý nápad? Vaše názory nám píšte do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár