Obľúbili ste si komediálny DC seriál Powerless? Stanica NBC konečne rozhodla o jeho osude!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Ako teda dopadol komediálny pokus zo sveta DC, Powerless?

Že DC robí komediálny seriál? Tomu sa mi nechce veriť. Presne takto zneli prvé slová viacerých ľudí, keď sa v lete dozvedeli o novom DC seriáli, Powerless. Zaujímavý nápad, ktorý ako by len čakal na svoj debut v TV. Príbehy vedcov, ktorí žijú vo svete superhrdinov. Ich úloha? Vytvárať rôzne predmety, ktoré by ochraňovali obyčajných ľudí, pred (napríklad) padajúcimi troskami z budov. Akú teda bude mať tento pokus budúcnosť?

Momentálne seriál odvysielal 9 dielov. Ak ho sledujete, viete, že už mesiac sa čaká na ďalšie. Prečo teda neprichádzajú? Stanica NBC totižto razantne rozhodla o seriálovom osude. Po teda deviatich dieloch, Powerless dostali STOP, a boli oficiálne zrušení. Prečo? Videnia Powerless boli bohužiaľ veľmi veľmi nízke. Neplatí to samozrejme o prvom dieli, ktorý bol najvidenejší. Ten však v podstate vytvoril divákovi názor. No a keďže som bol jedným z nich, tak sa môžem stotožniť so všetkými problémami seriálu.

Powerless od NBC oficiálne zrušený
Powerless od NBC oficiálne zrušený; Zdroj: cinemablend.com

Až na otváracie titulky bol seriál absolútnou gýčovou kravinou. A verte mi, mňa to naštvalo najviac. Naozaj by som chcel vidieť chlapíka, ktorý sa na daných situáciách zasmial. Samozrejme, bolo tam pár vtipných momentov, no štýl akým ich seriál predstavoval bol jednoducho otrasný. Jedným slovom: Trápne. Takto nejak by som zhodnotil tento vtipný DC pokus. Ešte viac to samozrejme naštvalo, keď sa v ňom objavili herci ako Vanessa Hudgens a Alan Tudyk (ako Batmanov bratranec!!!).

Ak mám teda vravieť za seba, som veľmi rád, že seriál ďalej nepokračuje. Podľa môjho názoru by sa mal DC začať viac venovať ich seriálom ako Flash a Arrow, pretože tie v poslednej dobe úplne zišli zo svojej cesty. Ak ste si však Powerless obľúbili a čakáte aspoň na zvyšné diely, tak sa nebojte. Stanica NBC potvrdila, že zvyšné 3 diely určite odvysiela. Powerless sa teda zapisuje ako druhý DC seriál, ktorý zlyhal na plnej čiare (prvým bol nový seriál Wonder Woman, ktorý však stihol predviesť iba prvý diel).

Hlavné postavy seriálu Powerless
Hlavné postavy seriálu Powerless; Zdroj: sivertimes.com

Ste radi, že sa seriál zrušil? Dali ste šancu aspoň prvému dielu? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -