Netflix ich zachránil pred krachom! Títo herci zažili svoj návrat vo vianočných filmoch od Netflixu

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Najčítanejšie za 7 dní

Vianočné filmy od Netflixu

Vianoce sa blížia a s nimi sa blíži aj nádielka rozličných filmov. Väčšinu z nich sprevádza tradičný sentiment, ale tak aj o tom sú predsa Vianoce, no nie? Veľkú produkciu vianočných filmov zabezpečuje aj streamovací gigant Netflix. Kvôli obsiahlejšiemu rozpočtu si tvorcovia týchto filmov môžu obsadiť aj známejšie tváre. Vo väčšine prípadov ide o hercov, ktorých poznáme, no v poslednom čase sme ich vo filmoch často nevideli. V tomto článku vám ukážeme herecké hviezdy, ktoré vianočné filmy od Netflixu zachránili pred samotným krachom.

1. Mel Gibson vo filme Poľovačka na Santu (2020)

vianočné filmy od Netflixu
Zdroj: nbcnews.com

Legenda filmového priemyslu a Oscarom ocenený režisér si dosť pokazil svoju úžasnú kariéru, keď ho obvinili z antisemitizmu. Preto Mel viac inklinoval k tomu, aby filmy režíroval a nie v nich hral. Každopádne, jeho fanúšikovia ho videli v dosť bizarnej čiernej komédii Fatman alebo Poľovačka na Santu. V ňom si Gibson zahral skutočného Santa Clausa, na ktorého má zálusk nájomný vrah a taktiež jedno nevychované decko. Či už sa vám film páči alebo nie, je skôr na vás, avšak Mel touto rolou určite prekvapil.

2. Kristin Davis vo filme Vianoce v divočine (2019)

vianočné filmy od Netflixu
Zdroj: glamour.com

Hviezda seriálu Sex v meste Kristin Davis si už zahrala vo vianočnom filme. A to v komédii Deck the Halls spolu s Dannym DeVitom a Matthewom Broderickom. Po solídnej dávke škandálov sa však vytratila z komerčných filmov. Netflix však zariadil jej návrat a obsadil ju do pomerne úspešnej komédie Vianoce v divočine, v ktorej si zahrala s Robom Loweom (Parcs and Recreations)

3. Vanessa Hudgens vo filmoch Princezná z cukrárne (2018) a Predvianočný večer (2019)

vianočné filmy od Netflixu
Zdroj: vanityfair.com, polygon.com

Hviezda zo série High School Musical dlhší čas čakala na projekt, ktorý by ju vrátil späť na výslnie. Jej rozhodnutie hrať postavy s temným príbehom ako napríklad prostitútky a podobne jej vôbec nevyšlo. Herečka si uvedomila svoj sympatický vzhľad a preto využila svoju šancu a zahrala si hneď v štyroch vianočných filmov od Netflixu. Séria Princezná z cukrárne má až tri diely a istému úspechu sa tešil aj film Predvianočný večer.

4. Kurt Russell vo filme Vianočná kronika (2018)

Kurt Russell
Zdroj: countryliving.com

A máme tu ďalšieho ikonického herca, ktorý si zahral Santa Clausa. A celkom mu to vyšlo. Russellova kariéra doslova nestagnovala, no posledný film s ním, ktorý skutočne stál za to, bol drsný zimný western od Quentina Tarantina Osem hrozných (2015). Hviezda filmu Tango a Cash sa však vrátila triumfálne. Vianočná kronika má všetko, čo by mala mať vianočná klasika.

5. Nina Dobrev vo filme Pasca na lásku/Love Hard (2020)

Nina Dobrev
Zdroj: decider.com

Sexi herečka s bulharskými koreňmi je známa vďaka postave Eleny Gilbert z kultového seriálu Upírske denníky. Túto rolu sa rozhodla predčasne stopnúť, aby si zahrala vo filmoch, no žeby to boli kasové trháky, to nemôžeme povedať. V roku 2020 sa však veľmi dobre uviedla vo vianočnej komédii Pasca na lásku od Netflixu. Tá si získala srdcia fanúšikov a Nina v nej opäť bola tá atraktívna a sympatická tmavovláska, ako ju poznáme.

6. Lindsay Lohan vo filme Vianoce na spadnutie (2022)

Lindsay Lohan
Zdroj: favim.com, netflix.com

Lindsay Lohan bola viac známa vďaka svojim škandálom, než vďaka svojim filmom. Vianočná tematika jej však nie je cudzia. V komerčne úspešnej komédii Protivné baby predviedla sexi tanček vo vianočnom outfite po boku Rachel McAdams. V celkovo vianočnom filme si však zahrala až v tomto roku. Aj keď podľa kritikov tento film nie je veľmi dobrý, pre Lindsay to znamená návrat do prvej ligy.

7. Brooke Shields vo filme Vianočný hrad (2021)

Brooke Shields
Zdroj: netflix.com

Herečka známa zo seriálov ako sú Moderná rodinka či Tie roky sedemdesiate je prakticky hviezdou vedľajších postáv. Len málokedy sa tvorcovia filmu či seriálu spoľahli na to, že to celé sama utiahne. No Netflix sa toho nezľakol a obsadil ju do vianočného filmu Vianočný hrad. Nedokážeme povedať, či ich čísla sledovanosti potešili, no Brooke to potešilo určite. A zrejme to skutočne malo zmysel, keďže si Shields zahrala v tomto roku v ďalšom romanticko-vianočnom filme Holiday Harmony.

Zdroj: csfd.sk

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -