Ktorý herec zo Star Wars si pravdepodobne zahrá Carnagea, nepriateľa Venoma s Tomom Hardym?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Kto si zahrá Carnagea?

Ako už určite viete, Sony pilne pracuje na prvom spin-off filme Spider-Mana. Bude ním sólový Venom film, pričom práve Venoma si zahrá úžasný a talentovaný britský herec, Tom Hardy. Režisérom snímky aj naďalej ostáva Ruben Fleischer, ktorý má na konte napríklad réžiu Zombielandu a postará sa aj o pokračovanie. Čo však o filme ešte vieme? Natáčať by sa malo začať už túto jeseň, aby bol projekt pripravený na premiéru v roku 2018. Taktiež sme sa dozvedeli, že hlavným nepriateľom Eddieho Brocka (Venom) bude jeden z najobľúbenejších Marveláckych záporákov, Cletus Kasaday a.k.a Carnage! A kto by si mal tohto „Jokera Marvelu“ zahrať?

Cletus Kasaday a.k.a Carnage
Cletus Kasaday a.k.a Carnage, Zdroj: screenrant.com

Hviezda z Rogue One: A Star Wars Story!

Nič nieje potvrdené, no šepká sa, že Carnagea si zahrá začínajúca hviezda z Rogue One, Riz Ahmed! Riz sa vraj práve dohaduje so Sony, pričom už možno aj podpísal zmluvu, alebo je blízko toho učiniť tak. Portál Variety potvrdil, že Riz je určite nejak spojený s filmom Venom, avšak nevedelo sa, ktorú postavu by si mal zahrať. Sony ešte nevydalo žiadne oficiálne ohlásenie, no zdroje hovoria, že si Ahmed zahrá práve maniaka Carnagea. Bolo by úžasné vidieť, ako sa tieto dva herecké talenty a výborné postavy postavia proti sebe.

Riz Ahmed sa preslávil filmami ako Nightcrawler s Jakeom Gyllenhaalom alebo The Night Of, za ktorý dostal nomináciu na Zlatý Glóbus. Každý ho však pravdepodobne pozná ako Bodhiho Rooka z najnovšieho spin-offu Star Wars, Rouge One. Pokiaľ by sa aj potvrdilo, že si túto postavu Riz nezahrá, nemusíte sa báť. Carnage sa vo filme určite objaví. Stále dokonca čakáme na vyjadrenie, či svoj debut v snímke zažije aj postava Ann Weying, ktorú poznáme pod menom She-Venom.

Riz Ahmed ako Bodhi Rook
Riz Ahmed ako Bodhi Rook, Zdroj: starwarsunderworld.com

Ostaňte s nami naladení, pretože keby sme sa dozvedeli niečo nové, určite vám o tom dáme vedieť! Chceli by ste, aby sa Riz Ahmed postavil proti Tomovi Hardymu ako Carnage?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -