Kto zarába v televízii viac ako Mark Wahlberg alebo Dwayne Johnson, teda najlepšie platení herci na svete?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Portál Forbes si vždy ku koncu každého roka robí prieskum o tých najlepšie platených hercoch a televíznych tvárach. Samozrejme, v týchto kategóriach sa už bavíme o neuveriteľne obrovských číslach! Keď si to tak spočítame, iba 10 najlepšie zarábajúcich hercov na svete si spolu zarobí skoro 500 miliónov amerických dolárov. Veľký rozdiel je aj medzi mužmi a ženami, pričom sa najlepšie platená herečka (Emma Stone) nachádza až na 15. mieste v zozname. Stále si myslíte, že je najlepšie platených hercom Hollywoodu Robert Downey Jr. a.k.a. Iron Man? Nie, to ste asi poriadne zaspali dobu. Na samotnom vrchole je za rok 2017 herec Mark Wahlberg!

Mark Wahlberg ako režisér
Zdroj: collider.com

Každopádne, zoznam najlepšie platených hercov a herečiek za rok 2017 sme vám priniesli už minulý rok. Za zmienku stoja prvé tri miesta – Ako sme spomenuli vyššie, najviac si zarobil Mark Walhberg, presnejšie 68 miliónov amerických dolárov. Tesne pod ním je kráľ akčných filmov Dwayne „The Rock“ Johnson so $65 miliónmi. Prvú trojicu uzatvára Vin Diesel, ktorý mal na konte $54.5 miliónov. Dnes sa však pozrieme na to, kto v sfére filmov, seriálov a televízie zarába viac, ako vyššie spomenuté mená! Verte, či nie, nejde o žiadneho hollywoodskeho a dokonca ani seriálového herca. Kto si teda dokáže ročne zarobiť viac ako hviezdy z akčných filmov?

Kto zarába v televízii najviac peňazí?

Možno ste to už tušili, no ide o hostiteľov televíznych programov. Na samotnom vrchole zárobkov je Phil McGraw, ktorý je skôr známy ako Dr. Phil. Ten si minulý rok prišiel na neuveriteľných 79 miliónov amerických dolárov. To je o $11 miliónov viac ako najlepšie platený herec. Na druhom mieste (stále viac ako Mark Wahlberg) stojí známe Ellen DeGeneres, ktorá v Amerike moderuje jej vlastnú show. Za minulý rok si zarobila $77 miliónov! Tretie miesto už si zarobilo menej, ako Mark Wahlberg. Pozrime sa teda na celý zoznam:

Dr. Phil
Zdroj: youtube.com

1. Dr Phil McGraw: $79 miliónov
2. Ellen DeGeneres: $77 miliónov
3. Ryan Seacrest: $58 miliónov
4. Judy Sheindlin (Judge Judy): $47 miliónov
5. Simon Cowell: $43.5 miliónov
6. Steve Harvey: $42.5 miliónov
7. Bill O’Reilly: $37 miliónov
8. Sean Hannity: $36 miliónov
9. Michael Strahan: $21.5 miliónov
10. Heidi Klum: $21 miliónov

ZDROJforbes

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -