FilmyTrailery

Thomas čelí ťažkému rozhodnutiu vo finálnom traileri na film Labyrint: Smrteľná liečba! Kto prežije záver trilógie?

Očakávané pokračovanie Labyrint: Smrteľná liečba aj ďalej nasleduje Thomasa (Dylan O’Brien) a jeho spojencov na ich “zatiaľ najnebezpečnejšej misii.” Zmienená misia zahŕňa vlámanie do neslávne známeho Last City. V skratke ide o “Labyrint pod kontrolou WCKD, ktorý sa ukáže ako najsmrteľnejšie bludisko.” Najprv však skupina musí zachrániť svojho kamaráta Minha (Ki Hong Lee), ktorého uniesli nepriatelia. Priamo sa tak budú musieť vysporiadať s následkami veľkolepej bitky z predchádzajúcej časti. Tentokrát sa však všetko zdá byť ešte o niečo smrteľnejšie, pričom v stávke je toho omnoho viac. Dokáže Thomas zachrániť svojich priateľov spolu s celým svetom?

Labyrint 3: Smrteľná Liečba

Zdroj: mtv.co.uk

Labyrint: Smrteľná liečba trailer

Ani sa to nezdá, ale od premiéry záverečnej časti trilógie nás delí už naozaj málo času. Na Slovensku si film predsa len pozrieme už 25. januára 2018, takže čakanie je už takmer u konca. S blížiacim sa dátumom vydania na plné obrátky samozrejme beží aj marketingové oddelenie štúdia, ktoré nás najnovšie uspokojuje finálnym trailerom! Posledná ukážka na záverečný diel je tak niečo, čo by ste si bezpochyby nemali nechať ujsť, nakoľko naši hrdinovia čelia zatiaľ najväčšej výzve.

Fox premietol finálny trailer na Smrteľnú liečbu na CCXP 2017 (Brazílsky Comic-Con) spolu s prvými 11 minútami filmu. Ukážku onedlho štúdio vydalo aj online:

Ako opisuje samotný trailer, Thomasova misia sa opäť raz skomplikuje, keďže je nútený učiniť dôležité rozhodnutie, ktoré vo veľkej miere ovplyvní nielen jeho priateľov, ale celý svet. To už nám naznačili aj predchádzajúce ukážky. Už sme sa tak dozvedeli, že hlavný hrdina bude musieť nájsť cestu, ako zachrániť svojich blízkych so zvyškom populácie. Príbeh taktiež pokračuje v odhaľovaní informácií o samotnej epidémii, ktorá životy berie naprieč celou planétou.

Zatiaľ nevieme, ako sa skupina k situácii postaví. Už teraz je ale značne jasné, že cesta to ľahká nebude. Aby sme sa tak konečne dozvedeli všetko, budeme si musieť počkať na dátum 25. januára 2018. Práve vtedy má záverečný diel trilógie premiéru.

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár