Nový kráľ lacných smartfónov? Na Slovensko mieri mobil s lepšími parametrami ako iPhone len za „stovku“

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Motorola uvádza až nereálne lacný smartfón – výkonný moto e40

Rozprúďte svoju predstavivosť so silou moto e40 – Potrebujete lacný smartfón, ktorý podporí vašu kreativitu ako nikdy predtým? moto e40 ponúka vynikajúci systém troch kamier so 48 MPx snímačom s technológiou Quad Pixel, vlastný osemjadrový procesor so 4 GB pamäti RAM a 6,5-palcový displej Max Vision HD+ s obnovovacou frekvenciou 90 Hz.

Spoločnosť Motorola mala vždy k inováciám prístup zameraný na zákazníka a chápe, že kamera, displej a výkon sú dôležité vlastnosti aj pre tých najnáročnejších zákazníkov. Kamerový systém moto e40 je vytvorený tak, aby zachytil každý moment, za akéhokoľvek svetla a z akéhokoľvek uhla.

48-megapixelový snímač s technológiou Quad Pixel vám poskytne 4x lepšiu citlivosť pri slabom svetle, aby boli fotografie za každého svetla ostrejšie a živšie. Hĺbkový senzor spolupracuje s hlavným fotoaparátom a rozmazáva pozadie pri profesionálne vyzerajúcich portrétoch. A vyhradená kamera Macro Vision vás 4-násobne priblíži k vášmu objektu, takže pomocou štandardného objektívu uvidíte drobné detaily, ktoré by vám inak chýbali.

Mobilný telefón je ešte lepší ako predtým

V porovnaní s moto e20 prináša moto e40 o 38% vyšší grafický výkon s vlastným osemjadrovým procesorom. Bez ohľadu na to, či hráte hry, sledujete videá alebo si užívate večer s priateľmi, moto e40 má všetku rýchlosť, ktorú potrebujete. Multitasking je pre moto e40 hračka vďaka 4 GB pamäte RAM.

Ste unavení z oneskorenia? Vďaka rýchlej obnovovacej frekvencii 90 Hz vám moto e40 poskytuje plynulejší zážitok zo sledovania, či už streamujete svoju obľúbenú show alebo videohovor s priateľom. A 6,5 -palcový displej Max Vision HD+ poskytuje maximálne sledovanie vďaka pomeru strán 20:9, aby vám nič neuniklo.

S batériou veľkosti 5 000 mAh môžete pracovať a hrať sa dlhšie. Nebojte sa, že sa vám vybije – moto e40 vám poskytne viac ako 40 hodín napájania. A všetko, čo potrebujete, máte priamo na dosah ruky – doslova! Vďaka dvom rýchlym a jednoduchým spôsobom odomykania telefónu sú heslá minulosťou. Stačí sa dotknúť čítačky odtlačkov prstov umiestnenej diskrétne pod logom „batwing“ alebo odomknúť jednoduchým pohľadom do fotoaparátu.

Motorola tiež zahrnula špeciálne tlačidlo Google Assistant na bočnej strane telefónu, ktoré umožňuje ovládanie hlasom a získanie všetkých odpovedí, ktoré potrebujete.

Nový moto e40 je dodávaný s operačným systémom Android 11 s vylepšenou použiteľnosťou a prístupnosťou a je k dispozícii vo farbách Carbon Grey a Pink Clay s textúrovaným kovovým povrchom, ktorý je odolný voči odtlačkom prstov, aby váš telefón vyzeral skvelo.

Viac informácií nájdete na webových stránkach spoločnosti Motorola. Fotografie si stiahnete tu.

Dostupnosť a cena

Nový moto e40 bude na Slovensku k dispozícii v cene od 139 EUR.

Zdroj: Tlačová správa

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -